Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek neki ki?

Mit tegyek neki ki?

Figyelt kérdés

Szegény magyar vizslám didereg úgy fázik. Én beszogeltem egy kabátot [amit én vettem neki] az óljába. Mindent kihordés a szemét mamám nem engedi hogy itthonról vigyek neki ki kacatokat. Mi tartaná melegbe?Félek hogy halálra fagy. Alulról melegíti a kabát deugyan úgy éria hideg. Pénzem nincs venni plédet stb.

Szalma? Azt honnan tudok szerezni? Melegítené?



2012. dec. 2. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ezt sose tudtam megérteni,ha valaki ennyire iszonyodik egy kutyától akkor minek neki kutya?? Minek kellett megvenni azt a szerencsétlen állatot,hogy túlélés törvényeit játszatok vele mínusz 10 fokban?

Mit ártana szegény a pincében?

Valaki nem szereti a kutyákat NE tartson,nem kötelező.

2012. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szilvi & Argos ***** válasza:

Bolha ellen havonta kell spot on, vagy márkától függően 4-6-7 havonta nyakörv!

Becsinálás ellen nevelés!!!


Ha ennyire nyűg a kutya, akkor ajándékozzátok el!!!


A hideghez szokott félhosszú szőrű, éppen vedlő roti-nj mixem is mutatja, hogy kényelmetlen neki a hirtelen 15 fokos lehűlés!!!

2012. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!