Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 12 éves palotapincsink...

Van egy 12 éves palotapincsink és lassan 4 napja megy a hasa, idáig nem kapott úgy enni, de ma már adtunk neki egy kis konzervet. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 22:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem vagyunk csak vártuk hátha jobban lesz.
2012. dec. 3. 22:38
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy 12 éves kutyánál 4 napi hasmenéssel ilyet mondani, hogy vártuk, hogy jobban lesz, Hülyeség.
2012. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

1) Nem hagyunk kaját a kutya előbb, csak ha erre egészségügyi okokból szükség van.

2) Megfázástól még soha senkinek nem volt hasmenése, a kutyának se lesz.

3) Ha négy napja beteg a kutya, akkor orvoshoz visszük, akár öreg, akár nem, de ha öreg, még inkább sietünk vele, mert nem bírja már annyira a szervezete a megterhelést.

4) Ha már valamit enni adunk a hasmenéses kutyának, akkor az maximum főtt rizs lehet némi csirkével, de véletlenül sem f*satós fűszeres kajákat tolunk le a torkán, mint a májkrém meg a konzerv.

2012. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha neked van hasmeneséd te sem eszel májkrémet,tonhallal, /plusz konzerv/..ez egyáltalán nem fog segíteni,sőt ront a helyzeten.

Viszont rágni se tud azt is írtad, ez így megnehezíti a helyzetet ezt értem, de ha főzöl neki rizst, puha csirkehússal kicsit szétnyomkodod,pépesíted neki azt szerintem megtudná enni. Ez a diétás kaja, nem amiket adtál neki, azzal csak mégjobban rásegítesz a hasmenésre.

Mindenesetre vidd el orvoshoz, ő majd javasolja miket ehet és hogyan. Oda kell figyelni nagyon a hasmenésre, mert kiszáradhat, tehát lehet még egy infuziót is fog kapni. Állatorvos még ma !

és jobbulást a kutyusnak :)

2012. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
jhajj én vagyok a 14 . válaszoló és azt írtam egy infuziót is fog kapna, na ezt úgy akartam írni,hogy LEHET. majd az orvos eldönti. Elnézést :)
2012. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ja ott volt a lehet, mindegy bocsi, fáradt vagyok :D


majd írd meg mi van a kutyussal

2012. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
tegnap óta csak főtt csirkemellet és rizst kap. jó az étvágya és már a széklete is javult.orvosnál nem voltunk.
2012. dec. 5. 22:28
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor pedig a kaja rossz amit adtatok neki, sürgősen keressetek egy másikat.
2012. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért remélem, nem vagy rá büszke, hogy nem vitted dokihoz...
2012. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na ez jó hír :) akkor váltsatok a konzerv+májkrém+tonhal kombinációról.
2012. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!