Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek keverék, vagy...

Szerintetek keverék, vagy tisztavérü mopsz? /kép/

Figyelt kérdés

Hozzámkerult egy kiskutyus, természetesen megtartom bármilyen fajta is, úgy kaptam mint "mopsz"-t de tudtommal a mopszoknak a farkuk kunkori, és nincs fehér "csizmácskájuk" és a farkuk vége sem fehér. Szerintem valami kis keverék a drága, mindenesetre nagyon aranyos, de kíváncsi vagyok milyen keverék lehet. ittvan pár kép, kíváncsi vagyok mit mondotok :)


[link]


[link]



[link]



2012. dec. 4. 19:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ő ízig-vérig keverék.
2012. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát nincs sok köze a mopszhoz, de nagyon jópofa!
2012. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen, ám nembánom, nekem még jobban tetszik mint a tiszta mopsz :)))
2012. dec. 4. 19:24
 4/22 A kérdező kommentje:
jaa elfelejtettem írni. mopsz anyukától van :) úgyhogy némi koze azért van hozzá ;)
2012. dec. 4. 19:26
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem fajtatiszta, de nagyon aranyos. :) Még jobb is talán, hogy nincs annyira benyomott orra meg kidülledő szeme, mint egy fajtatiszta mopszinak.
2012. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszi, ezek még egy hónappal ezelőtti képek am, mostmár sokkal formásabb. a szeme sem olyan kis "bandzsi" már mint ezeken a képeken:)))
2012. dec. 4. 20:21
 7/22 anonim ***** válasza:
Apuka meg boxer? :) Mondjuk az kicsit nagy lenne egy mopsz szukához...
2012. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Pedig nekem is a boxer ugrott be róla. :)
2012. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem full boxer jött le első ránézése :) De nagyon édes :)
2012. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy keverék, de nagyon jól sikerült kiskutya. Formás feje van, meg mindene helyes. Még jobb mintha mopsz lenne, lehet nem fog annyira szenvedni se az időjárástól
2012. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!