Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hám vagy nyakörv való inkább...

Hám vagy nyakörv való inkább egy mopsz keverék kiskutyának?

Figyelt kérdés
Van egy mopsz keverék kutyám.Még nem sétáltatom,mert hiányoznak oltásai.Az érdekelne,hogy hámot,vagy inkább nyakörvet vegyek neki,Azt hallottam,ilyen kis testű kutyusnak inkább hámot szoktak.
2010. dec. 26. 05:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmesebb neki a hám és talán te is jobban tudod azon vezetni, mert kicsi kutyus és nem olyan zavaró neki. De ez csak az én meglátásom.
2010. dec. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Én is hámot ajánlok inkább, de attól még lehet rajta nyakörv. :) A hám neki is kényelmesebb és hamar fel tudod rántani magadhoz, hogyha valami van. Én pl. azzal szoktam felkapni a csivit, hogyha már nagyon kötözködik. :D Volt olyan, hogy megtámadott minket egy nagy kutya (vagyis az én nagy kutyámat támadta) erre ez a kis tökorrú bele akart kotnyeleskedni, gyorsan fel is kaptam, de ha nincs rajta hám, akkor az életbe nem érem el a kiskutyát és lehet neki is baja lett volna.
2010. dec. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a hámot.Az sokkal kényelmesebb is Neki.
2010. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a hámra szavazok!
2010. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem pedig a nyakörv a jobb megoldás, hámot csak munkakutyára (pl. vakvezető) .

Tanulja meg, hogy fullad és köhécsel/krákog akkor nem lehet ész nélkül húzni a gazdát.

2010. dec. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, h hámot, mert nekünk is a kutyánk úgy szokott rá a pórázra. Az is igaz teljes mértékben, h az kényelmesebb a kutyinak.

Ja és nagyon jól döntöttél, h addig nem viszed ki a kutyit, ameddig nincs meg az összes oltása!!!

2010. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm szépen a válaszokat!Boldog Új Évet mindenkinek!:))
2010. dec. 27. 09:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hám ... kiskutyáknak az kell ...
2010. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az 5öske mekkora hülyeségeket írt! hogy írhat ilyet: "Tanulja meg, hogy fullad és köhécsel/krákog akkor nem lehet ész nélkül húzni a gazdát."


MINDEN NYOMOTT ORRÚ kutyának HÁM kell, ugyanis szűk a légzőnyílásuk, és a mopsznak meg pláne kidülledő szemei is vannak, és ha erősebben megvan húzva a nyakörv,bizony kiugorhat a szeme!! Úgyhogy ötöske ne írjál ilyeneket,mert rád kéne tenni azt a nyakörvet,hogy fogd be!

2012. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!