Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed erről a képről?

Mi a véleményed erről a képről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 7. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én mindkét képen EGY kutyát látok...
2012. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fannybaba8 ***** válasza:
74%
Mi lenne? Itt mind a kettőn 1-1 kutya van a felsőn egy Csivava még a másikon egy Golden. Méretre nagyobb a Goldi. Csak vannak olyan "kedves" emberek akik szerint a Csivava nem kutya....Ezzel én nem értek egyet hisz mind a kettő egy szerető, hűséges élőlény...Azok az emberek, nem emberek akik ezt a képet csinálták.;)
2012. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
irónia van a képben! :D
2012. dec. 7. 17:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Ést ezt miért ide teszed és miért nem a humor kategóriába?
2012. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az 55%-os? Kutya mind a kettő, és többet ér mindegyiknek a bőre, annál mint aki a képet csinálta, méghozzá azért, mert ők nem súlyhoz, mérethez kötik a szeretetüket, hűségüket.
2012. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy ez hülyeség, mindkét képen egy kutya van, aki ezt nem látja kicsit gondolkozzon el.
2012. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ő az, ez az életképtelen barom nem tudja csak a mondatait nagybetűvel kezdeni. Amúgy pont azt gondolom, mint rólad. Azt meg már az előző kérdésnél elolvashatod.
2012. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fannibaba, a második képen nem golden van, hanem labrador, bocsika!
2012. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bozsikrisz ***** válasza:

Azt, hogy aki ez a képet szerkesztette, az egy korlátolt tökfej. Ez kb. olyan, mintha azt írná, hogy a veréb nem madár, csak a sas.

Csak sajnálni tudom, aki a szerint a kutya "térd fölött kezdődik"

De én senkit nem akarok semmiről meggyőzni, az ő baja, ha így látja. Nekem egy yorkim van, és egy huskym.

Az egyik kicsi, a másik nagy. De mindkettő kutya.

2012. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fannybaba8 ***** válasza:
# 8/9 : Ja tényleg.:D Jó nem figyeltem meg ez nem a legszebb kép egy labiról de nem is ez itt a lényeg
2012. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!