Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, mit rakhatnék...

Mit csináljak, mit rakhatnék hozzá?

Figyelt kérdés
A kutyám mostanában ebben a hidegben nagyon nyüszít nem tudom ,hogy fél vagy hogy fázik-e most raktunk ki neki egy pokrócot széttépte ma házába nem lehet semmit se rakni mert kihordja garázsba pincébe nem lenne meg mármint nem érezné jól magát.Mit csinálhatnék vele ja és nem tűri meg magán a ruhát :S?

#Kutya hideg
2012. dec. 9. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen fajta a kutyus, és hány éves?
2012. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Golden retriever és 4 éves lesz januárban
2012. dec. 9. 14:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem fázik, neki azért van bundája rendesen. Tapogasd végig, nem fáj-e valamije, azért például sírhat, illetve lehet simán annyi is, hogy veletek akar lenni, a goldent nem arra tervezték, hogy egyedül éljen a kertben.
2012. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 válaszoló én nem vagyok olyan mint te
2012. dec. 9. 14:53
 5/12 A kérdező kommentje:
És a hungarocell meg a falevél szerinted jó ötlet lenne vagy azt is széttépné ?
2012. dec. 9. 14:54
 6/12 anonim ***** válasza:

A két alternatíva közül én arra tippelnék hogy fázik. Ha nincs szigetelve a háza, kívülről kéne ráraknod hungarocellt, és az ajtóra megpróbálhatsz "függönyt" rakni. Nem sok kutya szereti, mert nem látnak ki rajta, de hátha...

Bevinni nem tudod?

2012. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, és rakj be neki szalmát, az jó meleg.
2012. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem be kéne vinned, legakább az előszobába.
2012. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom ,mert egyszerűen nem tűri meg,benn nyüszít ha be van zárva mellesleg nem nagyon vagyunk itthon napközben
2012. dec. 9. 14:57
 10/12 A kérdező kommentje:
A szalmát nem hordaná ki ?
2012. dec. 9. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!