Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb junior táp?

Melyik a legjobb junior táp?

Figyelt kérdés
2 db 2,5 hónapos vizslakölyköm van, akiket egy hete hoztam el, elég rossz körülmények között voltak. A legjobbat szeretném adni nekik, hogy behozzák a lemaradást (mind2 soványka volt, férges, bolhás, felfújódott). Most royal canint és eukanubát vettem nekik, de ezek elég jó árban vannak:-P Az acana is van ilyen jó, mint ezek? Vagy vmelyik másik? Mindenki ezt a kettőt mondja a legjobbnak, de az áruk horror, főleg, hogy 2 kutyusról van szó. Tudtok hasonló jót, olcsóbban? Köszi a segítséget!
2009. aug. 20. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden az ár. Én például azért nem vennék Eukanubát mert láttam a kísérleteket, amiket ők csináltak. Az Acana van olyan jó, sőt... Vagy az Orijen.
2009. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
67%
Nekem is van most egy 2,5 hónapos kiskutyám és az állatorvos azt mondta hogy legjobban a Happy Dog-ot érdemes kipróbálni .Nem igazán olcsó ,de nem is drága.(egyébként az a tapasztalatom ,hogy a kutyák nem igazán szeretik a száraz tápot.)
2009. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem etesd őket Acana puppy& junior táppal ez a táp 60%-ban tartalmaz húst, amit valljunk be nagyon jó, semmi felesleges dolgot nem tartalmaz, ellentétben az eukanubábal és az Royallal és még az ára is tűrhető.
2009. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Mi purinát veszünk, eddig meg vagyunk vele elégedve. De a nagy zsák ebből is 17 ezer körül van.
2009. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!