Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrier vagy a Pitbull kutyákban szokott blue szinű lenni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 19:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nah azért nem a tk-n múlik. nekem is fajtiszta PIT BULL-om van.
2012. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
utolsó.Mond meg nekem, hogy ha én is vennék egy Pitet honnan tudja az ember, hogy Ő valójában fajta tiszta e?Tudom, hogy a kinézet meg minden de az sem elég sokszor
2012. dec. 11. 20:24
 13/30 zozonrg ***** válasza:
Szia!AZ Amerikai Staffordshire Terriernél nem elfogadott a blue(kék)szín,mert a blue színű kutya genetikai hibás fekete.A fekete szín hibája.A Pit bull pedig nem lehet fajtatiszta mivel az FCI által nem elfogadott fajta.Ezért gyakrabban fordul elő Pit bulloknál a Blue színű egyedek.Egy minőségi Amstaff tenyészetben ez kizárt!
2012. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 zozonrg ***** válasza:
Még valami,nem kötekedésnek írom csak segíségnek.A blue színű pitek az egyik legszebbek.Nem fajtiszta egy kutya ,mert a maga a kutya mint faj a neve ,hanem fajtatiszta úgyhogy aki olyat ír választ,hogy fajtiszta az szerintem nem sokat ért a kutyákhoz!
2012. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
De ez nem nekem szólt ugye?
2012. dec. 17. 21:50
 16/30 anonim ***** válasza:

zozorong pontosan!


Egyébként M.O.-n szinte kizárt hogy szerzel fajtatiszta pitbullt. Nem lehet tenyészteni, a hmm hogyismondjam felturbózott amstaffokat hívják pitbullnak, persze van 1-2 ember akinek van engedélye tartani, de több kizárt. szóval nem is értem gyakorikerdeseken azt a több száz embert akinek "pittbuljavan"..... szánalmas, az ilyeneknek nem kutya való hanem egy kapa a kezébe.

2012. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Akkor ide is leírom.. (bár ezt már senki sem fogja elolvasni)


Igen is lehet venni tk.-es Pit-et, még M.O.-n is. Amúgy a "Pitbull törvényt" már rég eltörölték.


Ha valakinek kérdése van írjon..

2013. jan. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Na és hol lehet venni?:)Én nem tudom sajnos kenelt
2013. jan. 22. 11:14
 19/30 anonim ***** válasza:

[link]


De ha találsz egy fajtatiszta Pit-et, aminek nincs tk.-ve, de 4generációját be tudsz mutatni, akkor kaphat hivatalos tk.-et.

Erről bővebben: [link]

2013. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ez meg a törvényről: [link]
2013. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!