Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapf termékekre milyen...

Fressnapf termékekre milyen esetben vonatkozik garancia? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap vásároltunk a Fressnapfban 2 kutyajátékot, ma mindkettő tönkrement, direkt szinte szétrághatatlant kértünk, és felügyelet mellett játszott vele... a "szétrághatatlan" játékcsont EGY harapást bírt... ilyen esetben mit tudok tenni?... Elvileg létezik valamiféle garancia... csak bemenni nem szeretnék feleslegesen mert ugyebár pénz meg idő... és hát nem volt olcsómulatság a játék...


2012. dec. 10. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ilyen esetben kétlem, h létezne garancia. Legbiztosabb ha felhívod a fogyasztóvédelmet és ők segítenek. Nyugi, kedvesek, nem harapják le a fejed, legalábbis nekem eddig mindig segítettek.
2012. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha tegnap vetted és még megvan a blokk, amivel ma visszamész, akkor jók az esélyeid, szerintem, mert nyilvánvaló, h szinte azonnal tönkrement. arra fognak játszani, h a pénzt ne kelljen visszaadni, hanem vásárold le. ha ebbe belemész, akkor valószínűleg viszonylag gyorsan meg tudtok egyezni.
2012. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jótállás tuti nincs rá, mert az csak ezekre a termékekre van (mellékletben)


http://www.youtube.com/watch?v=LXIWRan3XGY



Szerintem szavatosság sincs, mert mikor megvettétek, akkor az előírásoknak megfelelő állapotban volt. A kutyátok szedte szét, és nem magától ment tönkre.

Az meg kétlem h volt a mellékelt papíron h ennyi és enyi garancia van arra, h nem megy szét.


Amúgy a Fresibe kedvesek, valszeg kicserélik, de hivatalosan nem kötelességük.

2012. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak abból gondolom, hogy mindenhova az üzletben ki volt írva h 14 nap, csak nemtudom ez mire vonatkozik, de minden esetre megpróbáljuk.... a kettő árából már vehettem volna egy fa apportrudat:(
2012. dec. 10. 14:40
 5/14 Hovarju ***** válasza:

Ha megvan a blokkja és a csomagolása (már ha volt, az sem baj ha eltépted a csomagolást), akkor szerintem nyugodtan vidd vissza.

A szomszédunk sípolós labdát vett a westijének. A kutya már a parkolóban úgy kapta be, hogy beleesett a síp a labda közepébe. Visszavitte és kicserélték neki.

Lehet, hogy fel fogják ajánlani, hogy vásárold le az árát, vagy kicserélik egy másikra. Egy próbát megér.

Írd meg mi lett.

2012. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Najó. ma bementünk mert szétment a szájkosár is-.- azt kicserélték. a játékot nem:(
2012. dec. 11. 13:17
 7/14 A kérdező kommentje:

itt a sztori: csak eddig nem tudtam leírni mérgemben...

Fressnapf volume 2, második kör: Köszönjük szépen a szakértelmet, ennyierővel én is mehetnék oda eladónak és tanácsadónak, mert hogy fogalmatok sincs a dolgokról az is biztos. Felháborító! .... Ma visszamentünk a boltba (kutyával, hálistennek be lehet vinni, ezért pluszpont)... hogy kicseréljük a szájkosarat ( aminek a csomagolásába rossz méretet tettek:D), és a szétrághatatlan 1 percig tartó játé...kot. Félreértés ne essék, nem volt konfliktus semmi, a játékot nem cserélték (mindegy!), a szájkosarrál kapcsolatban egy szavuk se volt. Kezdődtek a gondok, ugyanis bevittünk egy eledeles mérőpoharat, hogy lemérjük hány pohárra jön ki a napi adagja, hogy pontosan adhassunk neki. A szakértő, azaz a 20 év körüli affektálós lányka, természetesen beleszólt ( hangsúlyozom a kutya ott volt velünk láthatta....), hogy 250!!!! grammot kell neki NAPONTA (Nem egy étkezésnél) adni... ?!?! Egy kiskutya kap ennyit szerintem... szánalmas... Köszönjük:)

2012. dec. 11. 14:02
 8/14 anonim ***** válasza:

A fresiben nem igazán dolgoznak k@csögök, csak nektek úgy jött le.


Mint mondtam, a játékot nem kötelesek cserélni.

2012. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Neeeem:) Ez egy eladó műve, nem mondom hogy "köcsögök":D
2012. dec. 11. 14:20
 10/14 A kérdező kommentje:
És mint láttad nem azzal van a baj hogy nem cserélték ki a játékot:D
2012. dec. 11. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!