Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapf termékekre milyen...

Fressnapf termékekre milyen esetben vonatkozik garancia? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap vásároltunk a Fressnapfban 2 kutyajátékot, ma mindkettő tönkrement, direkt szinte szétrághatatlant kértünk, és felügyelet mellett játszott vele... a "szétrághatatlan" játékcsont EGY harapást bírt... ilyen esetben mit tudok tenni?... Elvileg létezik valamiféle garancia... csak bemenni nem szeretnék feleslegesen mert ugyebár pénz meg idő... és hát nem volt olcsómulatság a játék...


2012. dec. 10. 12:39
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szia a fressnapfban a 14 napos garancia azt jelenti hogy minden non food termeket kicserelunk neked amennyiben megvan a blokkja.ez nem torvenyi eloiras hanem egy gesztus tolunk hogy megtartsuk a vasarloinkat torvenyileg 3nap a hatarido.ez persze nem vonatkozik azon termekekre amelyek ugymond tartos fogyasztasi cikkek es garancia van rajuk pl: 1-5ev(szürök,nyirogepek,stb)meg teves vasarlas eseten is cserelunk 14napon belul persze ez a vezetoto is fugg mert a normalisabbja bihtos kicsereli.egyebkent mi is hallottunk az esetedrol mert nagy port kavart es elszomorito a nem vevocentrikus hozzaallasa egyes munkatarsamnak ezuton kerek elnezest toled.az en aruhazamban ilyen nem fordul elo mert mi igyekszunk ugy dolgozni hogy a ti elegedetten tavozzatok es maskor is visszagyertek.remelem tudtam segiteni ha kerdeznel csak szolj .fressnapfban vagyok uzletvezeto szia
2013. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Honnan hallottál róla?:O

Írtam igazából panaszlevelet, abban bővebben kifejtettem, de nem is azzal volt a gond, hogy nem cserélték ki, hanem arról hogy az eledel esetében is félretájékoztattak, illetve a játékkal kapcsolatban is:( Szeretem a Fressnapfot még mindig járunk oda ( persze másik üzletve), éppen ezért tartottam felháborítónak az esetet, itt mondjuk nem fejtettem ki elég bőven de a levélben mindent leírtam, illetve még nem kaptam rá választ...

2013. jan. 19. 17:18
 13/14 anonim válasza:

Kedves 1-es!

Azt szeretném kérdezni, hogy 14 sima nap vagy munkanap? Munkanap, ugye?

2019. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
11-es*
2019. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!