Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy kutyust az úton....

Szilvia Nagy kérdése:

Találtam egy kutyust az úton. Elütötte az autó. Szerintem eltört a jobb lába. Befogadtam. Sínbe tettem a lábát. Később a kutya elkezdte rágni a lábát, Betadinos kötést tettem rá, nem használt. Mit tegyek ha nincs pénzem állatorvosra?

Figyelt kérdés
Kapott Maripen extrát (antibiotikum) és Algopirint, kentem neki Pymafuctor krémmel és kötözgetem. Először 2 hétig megszűntek a gondok.Később rosszabbúl nézett ki a lába.A krémet elhagytam és csak a gyógyszert kapja.Életerős ugrálós kiskutyusról van szó.
2012. dec. 10. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha állatorvosra most nincs pénzed, nem fogod tudni tisztességesen felnevelni. Próbálj neki gazdát találni, vagy találd ki, hogy fogsz rá tudni költeni.

Orvosi tanácsot sajnos nem tudok adni, de telefonon felhívhatnál egy állatorvost.

2012. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,fel kellene hívni néhány állatorvost,hátha tudnak tanácsot adni,vagy elvállalják ingyen a vizsgálatát. Nekem már volt szerencsém olyan jólelkű állatorvoshoz,aki ingyen megvizsgálta a macskámat :)
2012. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A helyi állatvédőkkel beszélj, sérült kutyát nem fognak visszautasítani, főleg ha vállalod a tartását (akár ideiglenesen vagy véglegesen), csak az orvosi költségekhez kérsz segítséget.
2012. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!