Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapja elhunyt parvós...

3 hónapja elhunyt parvós kiskutya helyére jöhetne most egy 6 hónapos oltott kutyus?

Figyelt kérdés

Barátnőm kérdése igazából, csak ő nem regisztrált, így megkért, hogy írjam ki a kérdését.

Én már elmondtam a véleményem neki, de szeretne több embert is meghallgatni.

Szóval panel lakásról van szó, a kiskutya halála után ki lett minden fertőtlenítve állatorvostól kapott ecocid-s fertőtlenítővel, utána hypoval és domestossal.

A kutyus, akit esetlegesen odafogadnának, egy 6 hónapos oltott kölyök kutya.

Tart attól, hogy baja lehet.

Szerintetek?



#parvo #oltott kutya
2012. dec. 10. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 6 hónapos oltott kölyök már elég erős, nem hiszem, hogy baja lenne.
2012. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden ki lett fertőtlenítve, akkor simán mehet. Most ha belegondolsz az állatorvosokhoz is hány parvós kutya érkezik meg hány oltatlan kiskutya első oltásra még is megmaradnak. Ha normálisan ki lett takarítva, állatorvostól kapott vegyszerrel akkor én bevállalnám! Ráadásul egy fél éves kutya már nem olyan kicsi.
2012. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom ;)
2012. dec. 10. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is mehet!
2012. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hovarju ***** válasza:

Szerintem simán bevállalhatja. Egy 6 hónapos oltott kutyus már nehezebben betegszik meg.

Jó kutyázást kívánok a barátnődnek!

2012. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem lesz kutyus :(, az állatorvos tanácsára. Azt mondta a doki, hogy minimum fél évet ajánlott várni.
2012. dec. 10. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem cicám halt parvoban meg. Természetesen minden rendbe lett téve de ezt nem hiszem hogy túlzásba vitte volna anyukám. Ez 30 éve volt. Rá lett egy új cicának 8 évet élt. Egyik se volt soha oltva de ők szobacicák voltak. Szerintem régen sem aggódták ezt túl most is ha tisztességesen fertőtlenítettetek rendben van ott minden:-)
2013. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!