Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik fajta tetszik...

Nektek melyik fajta tetszik jobban? Szálkásszőrű tacskó vagy westie? Esetleg van ilyen kutyátok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 18:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Tacskó. A westie-k valahogy baromi ellenszenvesek.
2013. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Westi*-*. Imádom, bámulatos kutyák és nagyon szépek is.Sajnos úgy hozta a sors hogy nem lehetett még ilyen kutyusom, de ha lesz rá lehetőségem biztos, hogy ezt a fajtát választjuk. Apának és nekem is favorit.:D

A tacskókat nem szeretem a szálkásak szépek de a többi szerintem nem. Csak rosszat hallottam róluk...kiráz tőlük a hideg.(a szálkás valahogy olyan jópofa, olyan kutyás)

2013. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

tacsi !


nekünk szálkás szőrű van és nagyon aranyos kedves kis kutya

a házat is őrzi de nem harapott még meg soha senkit csak ugat, de inkább ilyen vakogós ugatás nem ez a brutál örző védő


féltékenynek nagyon féltékeny más kutyákra, okos, csak vigyázni kell vele mert amilyen pici olyan sokat tud enni (amit eléteszel azt benyomja) mértékkel kell a kaját neki adni, mert esküszöm halálra enné magát.

ja, meg a lépcsőzést azt nem nagyon kedveli. De különben nagyon megtudja magát szerettetni az emberrel.


NAGYON ARANYOS KIS KUTYA ! :)

2013. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán tetszik egyik sem, ettől függetlenül a helyedben biztos, hogy a szálkásszőrűt választanám, mert az annyira nem divatkutya. Jól meg kell majd nevelni, hogy gyerekekkel is kijöjjön stb, de szerintem menni fog :)
2013. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Így voltam én is...Tetszett a berni pásztor és a boxer..nem tudtam dönteni. majd 1 hónap gondolkozás után végül egy menhelyi kutyust fogadtam örökbe. :D És hidd el nem bántam meg. :) Ezt a hálát, örömöt amit lát az ember..áhh felül múlhatatlan. Amúgy menhelyen is vannak tacskók és westi keverékek.


allatok.info

Fajtát választasz és kidob egy csomót hátha van a közelben akár kölyök is. :)

ha szobakutyát akarsz akkor csak beállítod milyen méretbe kell szobatiszta akár az életévét is beállítod hidd el nagyon sokat ki fog dobni.


Mióta menhelyi kutyusom van őket jobban támogatom! Ne haragudjatok ez végett. :)


Ha a két fajta közül kéne választani akkor tacskó.

2013. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
35%

Hat mind a ketto nagyon cuki de mind a peldaul a westiekel sokat kell hogy jarj a fodraszhoz plusszban hogy feher es ha egy jo eso utan ki kell vined akkor ossze mucskolodik es a tacsko konyen el tudja torni a csontjait nagyon kell vigyazni!!!

De mind a ketto nagyon cuki.:)

Ha meg lenne kerdesed a facebook-os oldalamon barmit kerdezhetsz barmilyen allatrol :))

Itt az url: [link]

2013. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Kösziii a választ mindenkinek!!!:))
2013. febr. 21. 16:26
 28/30 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam!:)
2013. febr. 21. 16:28
 29/30 anonim ***** válasza:
Szálkásszőrű tacsi :) nekem is az van most 9hetes:) nagyon édes :) mindig a nyomomban van,rengeteg szeretetet ad,egyszerüen meg kell zabálni azt a gyönyörü pofiját:)
2013. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
:)) Igen,minden kis szálkás nagyon édes...Meg persze a westie-k is!!:))Ment a zöld kéz!
2013. aug. 3. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!