Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak tacskó tulajdonosok?...

Vannak tacskó tulajdonosok? Mi a fajtáról a véleményetek? Hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Nekem egy fekete-fehér törpe tacskó-foxi keverék kutyám van(95% tacskó),nagyon jó pofa, szerintem a tacskó a legaranyosabb kutyafaj,még öreg korban is aranyosak, szinte olyanok mintha mindig kölyök kutyák lennének, legalább is annyira aranyos a külsejük:)

Nektek mi a véleményetek róla??:)


2010. aug. 22. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jaaa igen, tök aranyos az enyém is, csak az félig németjuhász.
2010. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Imádom őket! :) én okos kutyáknak tartom őket.
2010. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
16%
nekem a tacskókról mindig a trabantok jutnak az eszembe... kb. egy szinten vannak sztem
2010. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fajtiszta tacskó szukám.

Nagyon, értelmes és okos. Rendkívül szép imád fürdeni. XD

Tud ülni,feküdni,ott maradni,tljesen hallgat a nevére...stb.

Most kezdtem el tanítani ugratni. Nagyon cuki ahogy csinálja. :)

2010. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nekem is keverék,fekete-fehér és a szeme körül barna is van benne:)nagyon cuki szeretem
2010. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nagyon nagyon okosak!!!!!imádjuk őket... kiskorom óta csak tacskónk van
2010. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aranyos kutyusok, és nagyon puszisak.:D Nem nagyon szoktam előttük lehajolni,m akk köpködhetek utánna.:D Kiabálni nem szabad rájuk, m utánna még a fejüket is elfordítják (nagyoon sértődékenyek).:D És igen, pár évesen is olyanok mint kölyökkorukban.(:
2010. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
hányszor kérdezed még meg?
2010. aug. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy 15 éves tacsim van fekete barna.Ja amúgy én kérdeztem meg előbb de most ez másik válaszoló.Ja amúgy olyan alapon fekete hogy egy csík van a hátán 10 éves vok és amióta élek azóta csak tacskónk van a mostani kutyám a 15 éves tegnap voltunk vele erdőben nem lehetett leállítani amióta elkezdtem az utcám sétáltatni(azért nem sétáltattam addig mert az embereket de most már minden emberhez oda akar menni mert azt akarja hogy simogassák.Ja amúgy az enyém fajtatiszta csak az anyja drótszőrű volt az apja meg rövidszőrű.Úgy hogy a hátán a fekete csík drótos.Ja amúgy amikor apukám elhozta azt mondta(én még nem éltem akkor)hogy amint bejött csak ő mert oda menni lány létére a fiúk nem.Ja amúgy nagyon aranyosak aki azt mondta hogy egy Trabanttal egy szintem van az nagy hülye az életét is képes egy szeretett emberért vagy gyerekért odaadni.
2010. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy őket hívják a kutyák ügyvédjének.Papámnak is volt egy, nagyon kis inteligens volt,bizsunak hívták.
2010. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!