Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet venni ólmos hámot...

Hol lehet venni ólmos hámot amivel a kutyát lehet erősíteni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 11:20
 1/6 MrHard ***** válasza:

???? Ólmos hám??? Nem is hallottam ilyenről! És az mit erősít, a gerincét?:D

Húzassál vele valamilyen súlyt és akkor erősödik tőle a kutyus és még a hámot is tudod valamire használni. Mi úgy futottunk földes úton a Staffimmal, hogy traktor első-gumit húzott maga után és nagyon szépen erősödött tőle! Ilyenkor azonban figyelni kell a táplálásra, mert sok energiára van szüksége!

2012. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem köszi igen állítólag az egész testét erősíteni ez az ólmos hám nem hallottam róla csak most láttam egy klubba:)

Húzatni majd szeretnék csak hát nem tudom a töltés megfelelő e erre a célra mert máshol nem tudom és kb napi hány percet kell húzatni majd?

2012. dec. 12. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

magweb.cz oldalról tudsz rendelni


nézz utána a tréningeknek rendesen, nem szabad csak úgy ad hoc nekiállni terhelni a kutyát. az edzésnek megvannak a maga fázisai, kulcsszavak: fokozatosság, edzésterv, takarmányozás.

2012. dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi bár e nyelven nem tudok:((De megénzem
2012. dec. 13. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem van ott angol nyelvű menü is. nem egyszerű, de ha minden kötél szakad írj nekik e-mailt.
2012. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MrHard ***** válasza:

Először érdemes csak simán futtatni, hogy legyen egy alap állóképessége és utána fokozatosan terhelni a súlyokkal! Először könnyebbel és miután már látod, hogy hozzászokott, akkor fokozatosan lehet növelni a tömegét a súlynak!

Arra viszont mindenképpen figyelni kell, hogy megfelelő kaját kapjon (magas fehérje és zsírtartalom)! Ha komolyan akarod terhelni, akkor a napi kajaadagot érdemes két részre elosztani és evés után legalább 1,5-2 órát hagyni pihenni a kutyust!

2012. dec. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!