Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutya...

Szerintetek melyik kutya illik hozzám? (több lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek melyik fajtiszta kutya illik hozzám?(menhelyeket, meg keverék kutyákat ne ajánljatok mert onnan AKAROK is) Az hogy meg korra mindegy és a szőre lehetőleg rövid vagy félhosszú, család barát legyen, könnyen tanítható, viszonylag kevés betegsége legyen, sportos legyen, de ne legyen nagy baj ha 1-1x valami miatt kihagyjuk a napi sétát( tudom hogy a kettő ellent mond egymásnak) tömbházba is lehessen tartani( persze mellette nagy séták úszás..stb.

2012. dec. 13. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mudi. Van fajtamentésük is.
2012. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervál ***** válasza:

nagyobb testű kutya? Labrador?

ilyen az enyém:

[link]


[link]

2012. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a labrador tipikus családi kutya, nyugodt is, ezért szerintem lehet panelba is, nagyon gyorsan tanul, és IMÁD úszni! Szerintem minden szempontból illik Hozzátok!

Én mondanám még az uszkárt tapasztalatból. Gyerekeket imádja, nagyon gazdis, és őt is lehet vinni túrázni, akármilyen törékenynek tűnik! Plusz, az enyém nagyon okos, értelmes volt, egyedi kis beszéde van:)

2012. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Cavalier King Charles Spániel

Kb.30 ismétlés alatt megtanul 1 parancsot.

Szeret játszani. Lakásbarát.

Nagyon barátságos.

Átlagos energia szintű, 1-2 séta néha kimaradt, semmi baja nem lesz.

2020. júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!