Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta illik hozzám a...

Milyen fajta illik hozzám a leginkább?

Figyelt kérdés
Szeretném megtalálni a hozzám leginkább illő kutyát. Olyan kutyust keresek, akit napközben pár órára otthon lehet hagyni, de annak ellenére sok törődést igényel. Szereti ha játszanak vele, szeret a gazdi közelében lenni, viszonylag könnyen tanítható. Panel lakásban is lehet tartani, de szeret mozogni, tehát nem lusta kutya.

2012. dec. 1. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem havaneseim vannak, picik, tehát elférnek a lakásban, de szeretnek rohangálni és sétálni. elég bújósak, és elvannak otthon, bár lehet, hogy egymást szórakoztatják.
2012. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kutyát keresel, akkor mindig a legrosszabb esetre kell felkészülni, hiszen 10 év alatt sok minden változik.

Valószínűsítem még tanulsz, különben nem lenne ennyi szabadidőd. Én azt mondom válassz aktív kutyát, de olyant aki folyamatos törődést igényel. Nem tudni mit hoz a jövő számodra, és akkor már nem mondhatod,hogy nem tudod/akarod csinálni. Bármelyik fajta megfelel a leírásodnak, inkább arra koncentrálj mit akarsz vele együtt csinálni. Ha olyan sokat szeretnél tényleg foglalkozni vele, mindenképp valami értelmes célt kell találnod, különben nem csak a kutya unja el magát a folyamatos ül,fekszik, gyere ide parancsoktól.

2012. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így ahogy leírtad a labrador. de az nem biztos hogy panelban is jó. nekem ilyen van. nagyon eleven és játékos. de mindent széthord. biztos a többi kölyök kutya is. de nálunk csak ő csinálja pedig van mellette egy vizsla és egy német-juhász-kaukázusi is. és egyik se volt ilyen rossz. de nagyon szerethető és nagyon okos. könnyen tanítható és nagyon sokat kell vele foglalkozni.
2012. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sok ilyen kutya van. Nekünk a családban mudi meg angol cocker spániel van. Mindkettő megfelelne az igényeidnek.

De ott a rengeteg örökbefogadható keverék is a menhelyeken, gyepiken. Oda is érdemes kimenned, mert életet menthetsz és biztos megtalálod a megfelelő társat.

2012. dec. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
német juhász 2,3 pont neked való
2013. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

beagle nekem is ilyen van

egyet értek az elöttem lévővel

tudni fogod ha jobban megismerted :)

2013. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!