Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb.2 hónapos Yorki keverék...

Kb.2 hónapos Yorki keverék kutyánk hétfőn kapta meg a kombinált oltást. Kedden és szerdán jó kedvű volt, játszott, szaladgált, de tegnap óta nagyon levert, hasmenése van, kb.1 órával ezelőtt hányt is, nem eszik és nagyon keveset iszik. Ez normális?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy oltás után 1-2 napig előfordul az ilyen, de ennyi idő után is?

2012. nov. 2. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztos azonnal elvinném az orvoshoz. Nem hinném hogy normális lenne.
2012. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze az oltáshoz! Ismerősöm kutyusával ugyanez volt a helyzet pár napja, vmi vírust szedett össze. Menjetek vissza a dokihoz!
2012. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kutyám is így járt vagy 3 héttel ezelőtt.

Hétfőn megkapta a kombinált oltását. Csütörtökön már kicsit hígabbat kakált, de a kedve jó volt. Péntek hajnalra meg mint akit elvágtak. Nagyon ment a hasa. Vittük is a klinikára reggel, valami vírust nyalt fel ő is. Szóval szerintem vigyétek.

2012. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hívjátok fel az orvost, ő biztos meg tudja mondani, h normális vagy sem.
2012. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos , hogy nem az oltás akkor az én kutyusomnak is lett volna valami baja ....

Vigyétek el inkább dokihoz .. Az én kutyusomnak is ezek a tünetei voltak és valami vírust kapott el szerencsére 2 oltással megúszta . Remélem jobban lesz a kutyusod ! :)

2012. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én kutyám se akart enni, inni hányt meg stb.... És kiderült, hogy valami vírust kapott el, és minden nap vinni kellett oltani és egyszer el is késtem a suliból..DE MEG ÉRTE!!!
2012. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!