Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet egymáshoz szoktat...

Hogyan lehet egymáshoz szoktatni két kan kutyát?

Figyelt kérdés
Nem rég hozott apám egy új kutyát. Ezzel nincs is semmi baj, csak az én kiskutyámnak kisebbségi komplexusa van, ezért állandóan rá akar támadni. És ez nem valami szerencsés... amikor a staffinak (1 éves múlt) nekimegy a westi (nemsokára 2 éves lesz), és viszi magával a rotit is (ha jól tudom, 9) :/ Hogy lehet a westit leszoktatni arról, hogy nekimenjen a kutyáknak??? Normális válaszokat kérnék!

2012. dec. 16. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Szakembertől kérj tanácsot kutyaiskolában,ezt a problémát faterod okozta mondjuk ez borítékolva volt előre.

A békesség érdekében én odaadnám valakinek az új kutyát.

Szerintem soha nem lesz tökéletes béke az udvaron,mindig lesz morgás na meg bunyó.

2012. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakember segítségével. Ez a probléma kicsit összetettebb annál, hogy rántsd meg pórázzal, meg tiltsd le.
2012. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!