Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves múlt a magyar vizslám...

2 éves múlt a magyar vizslám májusban. Nyáron nem volt időm foglalkozni vele, szüleimnek se volt rá ideje. Érdemes elkezdeni tanítani? Pórázon korábban szépen sétált, de most már nem igazán.

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy érdemes. Lehet hogy nehezebb lesz, de mindenképp érdemes, ha nem akarsz a következő 15 évben egy neveletlen kutyát.
2012. dec. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hzzátenném, hogy márciusban kaptam a kutyát, addig a tenyésztőjénél volt, de el kellett ajándékozniuk, mert elköltöztek olyan helyre, ahova nem vihették magukkal
2012. dec. 17. 07:13
 3/5 anonim válasza:
érdemes,fogékonyak nagyon a tanításra.nekem 1éves a vizslám,kiskorában lett nevelve,majd nekem lett munkám, kevesebbet foglalkoztam vele sajnos. Most itthon vagyok,babát várok és van időm foglalkozni vele és nagyon boldog, hogy tanulhat új dolgokat :)
2012. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de tökmindegy mikor hoztad, mindenképp érdemes tanítani, miért ne lenne érdemes? Ha azt akarod hogy normális legyen kénytelen vagy tanítani, különben a végén még az utcára se tudod kivinni. Legalább az alapokat mindenképp tudnia kellene.
2012. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugy tudom tanítani sosem késő. és ahogyan azt az előttem válaszoló is írta, tökéletesen le tudod ezzel kötni a kutyát illetve a kettőtök közti kapcsolat is nagy mértékben javul, ezek után nyiván a séta sem lesz kellemetlen. ujra kell kezdeni mindent az alapoktól. és lehetőleg ezt folyamatosan gyakorolni is.
2012. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!