Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Milen. Nektek mi a...

Cesar Milen. Nektek mi a véleményetek róla? Érdemes megvenni a könyvét?

Figyelt kérdés

Ha megéri megvenni a könyvét melyiket?

Ha viszont nem tudnátok valami ilyesmi könyvet ajánlani?


2012. dec. 17. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

A csodálatos kutyadokitól én a falra másztam, mert semmi másról nem szólt, csak az Milanról.

Ezek után semmi kedvem nincs elolvasni a többi könyvét. A műsora érdekelne, de nem sok időm van tv-t nézni, így még egy részt sem láttam. Valószínű én a lehető legrosszabb könyvét olvastam el. Amerikai stílus, öntömjénezés, valóban arról szól az egész, hogy ő milyen csodálatos, milyen nagy sztár, de semmi használható nincs a könyvben a kutyákra nézve.

Szóval én ezt a könyvet nem ajánlom, ha a kutyanevelésről szeretnél olvasni. Ha Milanról, akkor persze más a helyzet.

2012. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem megvan mind a 3.


A "Hogyan neveljünk tökéletes kutyát" az nagyon jó. Ad benne használható ötleteket, ez a leggyakorlatiasabb könyve. A többi csak elmélet és mese. Persze azok is jók de nem igazán segítenek semmiben az egyik csak érdekességekről beszél kb. A másik meg tényleg csak azt hajtogatja hogy orr, szem fül kb :D Nem tudom melyik melyik bocsi.


De egyébként ha épp állsz úgy anyagilag hogy megvehesd akkor vedd meg mindet, mert érdekesek. A "A kutya mint családtag" ban egyébként nagyon jól leírja egy kutya elvesztését hogy kell viselni és hogy hogy kellene olyankor viselkedni mikor kell búcsút venni stb.


Amit én ajánlok Cesar-on kívül az a Jane Fennel 2 könyve. És ha nagyon érdekel a téma Akkor a Miklósi Ádám "A kutya viselkedése evolúciója és kogníciója" mondjuk ehez egyetemi háttértudás nélkül elég elvetemültnek kell lenni :D de ha internetközelben olvasol és 20oldalanként pihensz egy kicsit akkor jó könyv nagyon :)


Én most a Csányi Vilmos új könyvét akarom megvenni "A kutyák szőrös gyerekek" címmel még csak meséltek róla, de csupa jót :)


A végére kicsit eltértem a tárgytól bocsi :)

2012. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a cane corso-mat Cesar Millan és Jan Fennel könyvei alapján neveltem és tökéletesen megbízható nyugodt kutyus lett belőle :) Vele még a problémás kutyák is viszonylag normálisan viselkednek, pl. van egy olyan kutya aki semmilyen másik kutyát nem tűr meg maga mellett, de az én kuytusommal olyan jókat játszanak, még azt is megengedi neki, hogy a játékát kivegye a szájából, pedig az nála már "isten káromlás" :D Lehet, hogy van neki is egy kis Daddy-s kisugárzása :D
2012. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Karácsonyra kapom a könyvet csak még nem tudtam melyiket kérjem a három közül.

2012. dec. 20. 17:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ritka zseni ez a Cesar. :) Nekem igazából annyi bajom van vele (illetve nem is vele hanem a műsorával), hogy beszél,beszél, elmondja hogy mi a probléma, elmondja még egyszer,és még egyszer. Elmondja hogy a kutya nem ember, a kutya nem gyerek. A kutyának mozognia kell, a kutya falkaállat, de a problémára való konkrét megoldás valahogy mindig kimarad a mondókájából. :) Szóval olyan "beszél,de nem mond" hatást kelt egy kicsit..
2012. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!