Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutya Szövetség című újság...

A Kutya Szövetség című újság megszünt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Mióta nem jelent meg, mi a a Kutya címü újságot vesszük :)

2012. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Online formában nagyjából működik: [link]

Illetve face-n is megtalálható Kutya Szövetség néven.

Egyébként nyomtatott formában megszűnt, ahogyan a Nemzetközi Kutya Magazin is...csak azt tartom pofátlanságnak, hogy nem jelenik meg egy átmeneti lap, vagy egy felhívás az utolsó számban, hogy bocsi kedves hülye hű olvasók, de megszűnünk, na csá...ugyanígy szűnt meg anno a Kutya revü

2012. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kár :( Kb. 10 évig voltam előfizető, most egy év kihagyás után újra meg akartam rendelni, de a hírlapkatalógusban már nem találtam, akkor ezért. Sajnálom, mert szerintem ez egy jó kutyás újság volt. A Nemzetközinek a színvonala az utóbbi években kritikán aluli volt, így azt nem is sajnálom, hogy megszünt.
2012. dec. 18. 18:21
 4/5 Szilvi & Argos ***** válasza:
Régebben a nemzetközit szerettem a legjobban...érdekes etológiai, nevelési, tartási cikkek, nem csak a standardet bemutató fajtaleírások. A szövetség tele volt mindenféle kutyatörténelemmel,kiállítási történelemmel, bélyegekkel, stb...két érdekes cikk sem volt, a kutya újság meg csak kiállítási beszámolókat tartalmazott...aztán az utóbbi időben a nemzetközi a receptjeivel, standardes fajtaleírásaival tényleg alacsony színvonalú lett. Az A kutya és a szövetség viszont szépen fejlődött...sajnálom, hogy már csak 1 maradt...viszont kétségtelenül spórolnak nekem :D
2012. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy normális kutyás újság sincsen :(((
2012. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!