Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha az alom tálcát nem...

Baj ha az alom tálcát nem takarítom ki, Mármint nem mosom ki? Az alom alatt mindig van 2-3 újság papír is így tiszta a tálca mindig

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 20:53
 1/6 nono1616 válasza:
Hát nekem is így van , de én ki szoktam mosni, mert szerintem úgy nem tiszta és akár a pisi szaga megmaradhat:)
2012. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja erre nem gondoltam mert sosem ázott át az újság és szag se volt
2012. nov. 29. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ázik át, akkor ne mosd ki, bár nem nagy munka. Azért egy öblítés nem árt alomcserekor. Egyszer tettem újságpapírt az alom alá, borzasztó büdös lett, mikor átázott, jobb, ha nincs újságpapír.
2012. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az újság nem is ázik át, oldalt vizeletes lehet. Nem nagy cucc egy kis hypós vízzel átlögybölni.
2012. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem higiénikus igazán. Ha nem akarod kimosni akkor lehet venni erre a célra nejlon zacskót amit beleraksz a tálcába és abba öntöd az almot, ha pedig ki akarod dobni akkor összefogod a zacskót és kész, a tálca pedig nem érintkezik a szennyezett alommal.
2012. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. nov. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!