Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a 8 honapos kutyam holnap...

Ha a 8 honapos kutyam holnap paroztatnam az koran lenne? Mikor szuletnenek meg a kicsik?

Figyelt kérdés
Meretben nagyok vagy kicsik lesznek egy felig arany retriver felig tacsko(az enyem kis meretu o a nosteny) egy fajtiszta retriverrel?
2012. dec. 21. 12:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
téged pakolt volna meg gyerekként egy talicska néger aztán szülnél te korcsokat.
2012. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Hűűű, mit fogsz kapni. Szerintem kezdj el menekülni.....


Ja, a kérdésre a válasz: IGEN!!!!!

2012. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Két éves kora előtt szigorúan tilos! Mert a szuka is belehalhat, annyira legyengíti a vemhesség, ellés, ivadékgondozás és a kölyköknek pedig szinte 0 esélyt jósolna bárki, mert olyan fejletlenek lesznek és nagy valószínűséggel a szuka nem fogja tudni megfelelően gondozni őket! Még csak egy kölyök a kutyád! Még fejlődésben van a szervezete! Az elléssel, vemhességgel leáll a fejlődése, alulfejlett marad. És mégis hogy gondolod, hogy egy közepes méretű kannak a kölykeit egy kis testű kölyök szuka ki tudja egyáltalán hordani? Te nem vagy beszámítható! Szerencsétlen pára, nálad ezerszer jobb gazdát érdemelne!


Egyébként meg mi a jó fenéért akarod agyba-főbe elletni a kutyádat? Szerinted annyira szüksége van ennek a világnak még több keverék, szűretlen, beteges ebre? Így is épp elég undorító, mocskos szaporító vagy, nem kellesz te is közéjük! Csak menj el egy menhelyre, gyepire, nézd meg alaposan az ottani kutyákat, mindegyik az olyan ostoba alja nép miatt van ott, ahol, mint amilyen te is vagy.

2012. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Te egy undorító génhibás korcs vagy. Remélem utolér ma a világvége. rohadj meg.



Elnézést többiek nem tudom magam kontrollálni ilyen pff ember? nem tudok rá szót mondani, az egysejtű papucsállatkát előbb menteném ki a tűzből ( ha látnám:D)...

2012. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Igen, eszméletlen korai lenne!!!!!! Egyébként meg mi a francot fogsz kezdeni a kölykökkel??? Mindenki szabadul meg a kutyájától, katasztrofális állapotok uralkodnak az országban, az ilyenek mint te meg gyerek kutyákat akarnak szaporítani??????? Normális vagy?????
2012. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg már ebben a korban gyakran tüzelnek, ivarérettek. Mégse javasolnám 18 hónapos kora előtt a pároztatást. nagyon leterhelné a szervezetét, és a kiskutyák sem biztosan lennének egészségesek.


Ami viszont más kérdés: miért akarod egyáltalán pároztatni? Mi lesz a kicsik sorsa? Eladni úgysem tudod, valószínűleg gazdit is csak nagyon nehezen találnál nekik, így is sok a kidobott kutya :(. Inkább ivartalanítsd! Tenyészteni csak akkor érdemes, ha egy fajta tiszta vérvonalát kívánod tovább vinni hozzáértőként! De ha az lennél, már bocs, de fel se merülne benned ilyen kérdés...


Mondom ezt úgy, hogy nem becsülöm alá a keverék kutyákat - nekem is az van (befogadott), de eszembe nem jutna szaporítani.

2012. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

És tényleg, miért is akarod pároztatni? .....

Tehogy érezted volna magad, ha 8 évesen kihordtál volna egy gyereket? Bár... nem is tudom... mostanában a c kategóriásak közül válik ki a legtöbb elmebeteg... ott meg nemritka a korai gyermeknemzés.

Tisztelet a kivétel!

2012. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Se 8 hónaposan se két évesen soha ne pároztasd, csak a fajta szinvonalát viszed le és csinálsz egy csomó menhelyi kutyát! Ennek mi értelme van?
2012. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt ti is értitek mit ír? Hogy a kölyök szuka tacsitól és egy kan goldentől hozna le almot! Azt még felnőtt, teljesen kifejlett kutyával is szigorúan tilos, túl nagy a méretbeli különbség! A tacsika szervezete nem bírná ki, meg se tudná szülni a kölyköket! A gerince pedig annyira tropára menne a vemhesség 4. hetére, hogy már csak az altatás segítene szerencsétlenen. Hogy az ilyen utolsó "emberek" fogantatását nem lehetett megakadályozni óvszerrel! Minden értelmes, valamire való állatbarát próbálná menteni a félholtra elletett szukákat és életképtelen, agyon szaporított kölyköket, ez a mocsadék meg még rá is tenne egy lapáttal!
2012. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Csak kerdeztem nem kell mindjart lehordani engem..Nekem azt mondta egy asszony ,hogy akarmikor vemhes lehet a kutya es semmi baja sem lesz,ezert kerdeztem.A kis kutyusokat meg tudnam kiknek ajandekozni....
2012. dec. 21. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!