Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen zenét tegyek egy olyan...

Milyen zenét tegyek egy olyan videó alá amin a kutyáim játszanak?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy mennyire kell passzolnia a szövegnek, mert anno csináltam úgy videókat,hogy nem magyar zene ment alatta és az angol szövegnek köze nem volt videón látható képekhez/videókhoz (csupán jó volt a ritmus, a többség úgysem értette) de most viszont külföldi ismerőseimnek csinálnék egy videót és vagy egy olyan magyar zene kéne ami passzol is vagy egy angol...az is jó ha nincs szöveg csak jó a ritmus.(De persze nem tuc-tuc zene kell)

(A magyar azért kell,hogy passzoljon mert egyrészt engem zavar ha nem passzol a szöveg másrészt pedig ezen ismerőseim egy része beszél magyarul is)



2012. dec. 22. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Én ott elakadtam, hogy minek csinálsz videót arról, hogy a kutyáid játszanak.
2012. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7PLuhK82Xjs

:D Ez kutyás:):) így hirtelen elsőre ez jutott eszembe :) Majd még gondolkodom rajta:)

2012. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Baha Men - Who Let the Dogs out?

http://www.youtube.com/watch?v=He82NBjJqf8

2012. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

montihun


Akkor járd újra az általánost és majd megtanítanak az olvasásra és nem fogsz többé elakadni.

Egyébként meg leszarom,hogy elakadtál.:)


Második:


Nem is rossz,köszi!:)

2012. dec. 22. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!