Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások/macskások számotokra...

Kutyások/macskások számotokra mennyit érne meg az, hogy egy napra le tudnátok adni a kutyátokat, ahol foglalkoznak vele, futnak, játszanak, időben megeteteik, esetleg beadják a gyógyszereit?

Figyelt kérdés

A szomszédom kért ilyen szolgáltatást tőlem de pénzért cask nem tudom menny a reális ára,amit elkérhetek tőle.

Gazdagabb nő.


2012. dec. 14. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én aszem napi 2000ftot fizettem kutyapanizóért :D Úgyhogy ennyi körül talán kicsit kevesebbet.
2012. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmék állatotthonában 1000Ft a panzióztatás.


Nekem semennyi pénzt nem érne meg, nem szívesen bíznám másra a kutyámat.

2012. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én azt értem én sem,de a kérdés, hogy panzióban lemozgatják -e rendesen?Mert én napi háromszor mennék vele sétálni stb.
2012. dec. 14. 15:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmék igen, náluk ez az ár hosszú távra volt egyébként, vizslákat vittek hozzájuk.
2012. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem is olyan 2000-t kérhetsz el tőle naponta.

2012. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem bíznám másra a kutyámat. Senki nem ismeri azokat a szokásait bogarait mint én. Félnék nehogy történjen valami, stb.
2012. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretem másra bízni a kutyámat, de ha muszáj akkor csakis olyan ismerős jöhet szóba aki nem pénzért tenné, nem azért mert én spúr vagyok, hanem mert akikre rá merném bízni azoknak ez nem nyűg, ugyanúgy oda vannak a sajátjaikért, mint én az enyémért, és nem fogadnának el egy fillért sem.

Amúgy 1-2e Ft a reális naponta, ha csak egy napról lenne szó akkor mondjuk lehet elkérnék 2,5-3e Ft-ot tőle.

2012. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudnának nekem annyit fizetni, hogy másra bízzam a kutyáimat.


Viszont, akinek van erre pénze, attól kérd el bátran, legalább egy ötezrest per nap, és a kaját ő adja.

2012. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1500. Dragabban van mar panzio is, es ha ilyen arat mondasz, nem fogja azt gondolni, hogy le akarod huzni penzzel.

Termeszetesen ezt ugy szamoltam, hogy a kajat o adja.

2012. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen alkalomról van szó. Mert ha csak 1-2 alakalommal egy évben mondjuk 2-3 napra, akkor még ok, de ha több időről van szó, akkor mindenképp közeli ismerőst keress, ha meg ez nem megoldható, vagy még több időről van szó, akkor kérdéses, hogy neked a kutya milyen fontos. Nem véletlenül írták előttem többen is, hogy nem bíznák másra a kutyájukat. Mert nem csak arról van szó (gondolom) hogy valaki bemegy a lakásba, udvarba, és naponta X-szer megeteti a kutyát, ebből kifolyólag meg tényleg nem ismerhetik minden rigolyáját, és ha még ezek felül nagytestű kutyáról van szó, akkor "érdekes" dolgok történhetnek ha az illető elviszi mondjuk sétálni.
2012. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!