Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak pollen allergiája...

Kutyámnak pollen allergiája van. Hogy segítsek neki, hogy ne viszkedjen a bőre?

Figyelt kérdés
Voltunk már 3 kutyadokinál mindegyik vmi rém drága inyekcíót adott neki. De sajnos újra előjött kb 2 hét után. Mit tegyek? :(
2009. aug. 23. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

immunterápiát lehet neki adni. De ez 9 hónapos folyamatos kezelést igényel, utána csak havi 1 injekció szükséges.

[link]

2009. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. aug. 23. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sok jóval bíztatlak. Az én kutyusom 28 különféle dologra allergiás, végigcsináltuk ezt a 9 hónapos kúrát, és semmi eredménye:( Ettől függetlenül lehet más kutyusnak használ. Sajnálom a kutyád, tudom milyen borzalmas is az allergia:( Milyen fajta?
2009. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pekingi Palota pincsi és 4 éves. Sajnos kb 3 éve jelent emg ez az allergia nála.és így egész nyáron szenved és vakarozik mert nem nagyon használnak az injekciók sem :(
2009. aug. 23. 22:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Szegény:( Az én kutyusomnál 3 hónapos korban jött ki az allergia, de ő egész évben vakarózik, mert pl poratkára is allergiás, ami ugye egész évben jelen van:(
2009. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő hála istennek csak nyáron vagyis kb májustól szeptember végéig. De mindig más. Hát megprobáljuk mi is ezt a 9 hónapos vizsgálatot,nagyon bízok benne,hogy jobb lesz neki!
2009. aug. 23. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Szorítok! Remélem, hogy nektek segíteni fog ez a kúra.
2009. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aranyos vagy.
2009. aug. 23. 23:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha a sok injekció nem hatott, nem hinném, hogy az orvosi kezelés eredményre fog vezetni, és előbb-utóbb az injekciók meg fogják terhelni a kutya máját és veséjét, tönkre megy benne.

Szerintem próbálkozzatok homeopátiával, illetve **val (energiával való gyógyítás).

Ki lehet nevetni, de én a diszpláziás kutyámat kezeltetem nadival, és szemmel látható a gyógyulása, épülése.

Ha "hiszel" az ilyen dolgokban, írj nekem egy privát üzenetet, segítek. Ha nem, akkor tárgytalan, mert úgyse fogsz belevágni.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2009. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok akinek a kutyusa szintén allergiás. Ma voltunk dokinál, meséltem neki hogy sajna nekünk nem vált be a kúra, most volt az utolsó injekció, és mondta hogy a gyártó azt mondja, hogy a kutyák 70%-ánál beválik, 30-nál nem. Sajna mi a 30%-ban voltunk benne:( Szóval szerintem érdemes belevágni, csak előbb pontosan ki kell deríteni hogy mikre is allergiás a kutyus, nem tudom allergiatesztet végeztettetek-e már. Ugyanis ez az oldat amit 9 hónapon keresztül kell injekciókban beadni, azokból az anyagokból van kivonva, amire a kutya allergiás, és így elvileg szép lassan hozzászokik az allergénekhez a szervezete. Mellékhatása nincs.
2009. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!