Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Félek, hogy valami baja...

SOS! Félek, hogy valami baja lesz a kutyámnak! Van okom a félelemre?

Figyelt kérdés
Kb. Másfél hónapja kaptam egy kis tacskó kutyát. Nagyon mohó és mindig gyorsan meg eszi a kutyaeledelt. A kisebb szeműek elfogytak. Csak kicsit nagyobb szemű maradt estére. (persze valamit adnom kellett neki) Gondoltam kap olyat. Úgy hogy a kezemből etetem egyesével. Vittem a kezembe,hajoltam volna le,erre ő kilöki a kezemből és 2 másodperc alatt fel is falta. Ezek szerint értelemszerűen meg se rágta.. Lesz valami baja? Ezeket megtudja emészteni?. KÉRLEK SEGÍTSETEK! Lesz valami baj?

2012. dec. 23. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz baja. Nekünk is van egy kis "porszívónk" most és mindent ami leesik és ehető elpusztítja. Nagy szemű tápot is evett már mert nekünk is elfogyott a jól meg szokott és semmi baja nem lett.

Nem nagyon tudom, hogy hogyan lehet erről lenevelni a kutyust ezzel még sosem volt gondunk, a mostani kiskutya sem a miénk. Vigyázunk rá meg minden de még nem jöttünk rá hogy ezt hogy tudjuk megoldani.

De ne félj semmi baja nem lesz.:) Ez egyszer megtörtént, túl fogja élni.

2012. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Amikor te lenyelsz egy nagy falatot, akkor belehalsz?


Istene, komolyan falnak megyek... -.-

2012. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1. válaszolónak. Igazán megnyugtatott. A 2. válaszolónak is valamilyen szinten megköszönöm. De azért azt tisztázzuk,hogy miért kell egyből így letámadni? Aggódok érte mert szeretem. Szerintem ez nem olyan nagy baj. Még egyszer köszönöm az 1.-nek:)
2012. dec. 23. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz, hogy félre nyelhet, akkor áztasd be neki kicsit a tápot evés előtt.
2012. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Elöszöris äztasd be a täpot,sztem nagyon fontos a kutya emeszteset tekintve.Mäsodszoris ne etesd kezböl,elkapatod.Nem tudom,hogy hänyszor adsz neki enni de amikor adsz neki,äztasd be,tedd le ele,värj 10 percet utäna meg vedd el.Egy ehes kutya meg fogja enni,ha nem ehes nem eszik,igy järt,majd megeszi következöre de tenyleg ne hagyd ott neki! :-)
2012. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl nagy lett volna számára az a tápszem, úgyis "megrágta" volna.
2012. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. dec. 23. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Bár nekünk csak kezdetben volt ilyen mohó aztán leszokott róla most már rendesen megrágja az ételt. :) Próbáld meg hogy naponta többször adsz neki keveset. Így hátha leszokik róla. :D
2012. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én tacskóm is ilyen mohó vaolt. Nem lesznek gondjai az emésztéssel ne aggódj. De én azt ajánlom, hogy a tálkájába tedd a kaját(emeld föl, hogy ne érje el) és üljön le mielőtt leteszed elé, hogy tuggya, hogy csak akkor kapja meg ha tesz is érte valamit... És ne simogasd, ne piszkáld miközben eszik. mert annál mohóbb lesz. És ne engedd, hogy kilökje a kezedből, mert az csúnya dolog. Mi a te kezedben van aza tiéd, ha leteszed neki az az övé. ezt tanulja meg, mert akkor nem csak a kutyakaját fogja kikapni a kezedből...
2012. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogadtam a tanácsokat, és be vállt! Már nem olyan mohó.:)
2013. jan. 1. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!