Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapot vegyek?

Serenity-cica kérdése:

Milyen tapot vegyek?

Figyelt kérdés
azt mondtak nekem, hogy pedigree, friskise, darling stb.-t felejtsem el.az allati.com-ot ajanlottak, de ott nagyon sok fele van. barmelyik jo? egy kb. 50 kg-os amstaff kannak meg egy 4 honapos amstaff szukanak kell. a szuka szerintem olyan 8 kg-os lehet. anyam szerint nincs 5, de a 10 kg-os taptol nem sokkal konnyebb. a 4 kg-os (doki merte) macskatol meg sokkal nehezebb.

2012. dec. 27. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

50 kilós amstaff? Annak leginkább puffasztott levegőt adj, ne tápot, nem ártana fogynia. Vagy mérd le rendesen, és ne beszélj zöldeket :)


Brit, Bosch, Josera pl. jó tápok, és nem is drágák. A kölyöknek a felnőttkori várható súlya alapján válassz tápot, a mostani súlya az adagolásban játszik csak szerepet.

2012. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem beszelek zoldsegeket. :-) az allatorvos merte. azt mondta ekkorat meg nem latott es fajtiszta :-) kutattam es tenyleg ritka. 1 ilyen nagyot talaltam. es a kislany az o lanya. amugy koszonom a tapneveket!
2012. dec. 27. 11:42
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor a kislany is azt kapja amit az apja?
2012. dec. 27. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nyilván fajtiszta, merthogy nem félig macska, de azért ez akkor is durva. Én nem dicsekednék vele a helyedben, hogy ennyire eltér a fajtatársaitól, nem az a lényeg, hogy minél különlegesebb, kisebb vagy nagyobb kutyákat gyártsunk, hanem hogy egészségesek legyenek, és az extrém méret soha nem ezt a célt szolgálja. Különösebben szaporítani sem kellett volna ilyen méretekkel. De most már mindegy.

A kölyök meg nyilván kölyöktápot kapjon, ne ugyanazt, amit az apja, de a méretet belőheted az alapján, inkább nagyobbnak való kaját kapjon, mint kisebbnek.

2012. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem dicsekveskeppen irtam, de a tap miatt kellett irnom. es nem azert hozattam amerikabol egy valag penzert, hogy utanna titkoljam... tema lezarva. a taphoz a segitseget pedig koszonom.
2012. dec. 27. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Taste of the wild mert azt az összes élet szakaszban lehet neki adni.A zoofasten nem annyira drága
2012. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen árkategória!

Magas: Eukanuba, Royal

Közép: ProPlan, Purina, Happy Dog, Acana, TRAINER

Alacsony: OK Dog


Ha rám hallgatsz, akkor Trainer tápot veszel. Abból is a Fittness Trainert. Ez teljesen hipoallergén, jó minőségű, magas- tápértékű és hústartalmú.


Ha gondolod meg tudom írni, hogy hol tudod jó áron beszerezni, ahol biztos azt kapod a pénzedért amit szeretnél!!


Amit felejts el:

Darling, Friskies, Chappi, Pedigree, Tesco gazdaságos, és hasonlók!


Ha kérdésed van nyugodtan írj üzenetet!


Üdv:

Kutyakozmetikus tanuló

2012. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!