Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükkökre tanítsam meg...

Milyen trükkökre tanítsam meg a 9 hónapos szuka német juhász keverék kutyámat?

Figyelt kérdés

szerintetek milyen trükkökre érdemes megtanítani a kiskutyámat? mert már tud: ülni,feküdni,állni, és tudja hogy ottmaradsz meg hogy lábhoz.

és azokat a trükköket hogyan tanítsam meg neki?



2012. dec. 28. 09:29
1 2
 1/12 Fannybaba8 ***** válasza:
50%

Szia. Én ajánlom a 101 Kutyatrükk című könyvet nagyon jó az én kutyám 4 éves és ebből a könyvből egy hét alatt 8 trükköt tanult meg úgy hogy a kutya nagyon makacs de ezzel a könyvel könnyű..:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vámosi-Nagy Nóra: Klikk! és Karen Pryor: Klikkerképzés kutyáknak c. könyveket tudom nagyon ajánlani a tanításhoz. Illetve addig is ezt: [link]


Te tudod, miket tanítanál meg szívesen a kutyádnak. Nézegess trükk videókat és ami megtetszik, azokat kezd el tanítgatni. Eleinte könnyű trükkökkel kezd, mint a hempergés, döglött kutya, pörög-forog, pitizés, pacsi, ugatás, stb. Később, ha ezek jól mennek, lehet nehezebbeket venni, mint a tolatás, akár sántítás, szlalom, nyolcas, szégyelld magad.

Ezeket a videókat tudom nagyon ajánlani, ezekben is klikkerrel dolgoznak: https://www.youtube.com/user/NanaBorderCollie

https://www.youtube.com/watch?v=Gk4lyQmwBE4

2012. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
Írd be a youtube-on, hogy "dog trick", "trükk tanítás", "dog-dancing", stb...ki fog dobni millió vidit ;)
2012. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,első válaszoló köszönöm a 101 kutyatrükk c. könyvet azt már nekem sokan ajánlották!

és második válaszolónak is köszönöm nagyon sok minden trükk tetszett, csak nem tudom hogy tanítsam meg neki!

2012. dec. 28. 12:26
 5/12 A kérdező kommentje:

harmadik válaszolónak is köszönöm szépen sok videót néztem!

de még mindig nem tudom hogy tanítsam meg neki!

2012. dec. 28. 12:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Ezért javasoltam a könyveket és a honlapot is!

2012. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a németjuhász kutyámnak pl. azt is megtanítottam,hogy hozza oda a cipőmet,amikor indulunk sétálni.Igaz,az elején furcsálta,hogy ha már egyszer elhozta,miért megyek és biztatom tovább,hogy hozza...Hát amikor meg meglátta,hogy megint ott a cipő(az egyiket elhozta,a párja volt ott)!!Aztán rájött,hogy kétszer kell menjen,habár mindig kellett a másodikért küldeni,magától nem jött rá,hogy kettő van :)Mikor a cipő párjáért küldtem,mindig olyan furcsán nézett rám,majd felvette a szájába a már odahozott cipőt,mutatta,hogy ott van,vak vagy gazdi?Jót nevettem minden alkalommal rajta..
2012. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem először az alapokat tanítsd meg neki, pl.:ül, fekszik,marad,lábhoz
2012. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm harmadik válaszoló,nem tudom de én inkább a fontosabbakat tanítom meg neki de még lehet hogy ezt is megtanítom neki!

negyedik válaszoló én is azokat tanítom meg neki az alapokat, de azokat már tudja!

és valami hasznos trükkre gondoltam hogy azt tanítom meg neki! :)



de köszönöm mindenkinek a válaszát! :))

2012. dec. 29. 12:40
 10/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
Írd be, hogy kutya tanítás, vagy trükk tanítás, tuti, hogy sok tanítós vidit is kidob!
2012. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!