Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Januárban már megbüntethetnek...

Januárban már megbüntethetnek ha nincs a kutyámban kutyachip?

Figyelt kérdés
Van egy németjuhász és egy pincsi kutyám. Most decemberben voltam diákmunkán és csak 10.-én kapom meg a fizetést. Akkor szeretném őket elvinni állatorvoshoz, és ha viszem állatorvoshoz 11.-én akkor addig nem büntetnek meg, vagy egyáltalán büntetnek januárban? Vagy csak a következő kötelezőoltásnál nézik és ha nincs akkor büntetnek? És ha viszem valami személyes iratot vinni kell?
2012. dec. 30. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen kérdés volt már, máshol is leírtam már:


"2013 januártól minden állatorvosnak ellenőriznie kell azt, hogy a hozzá bekerülő kutyák rendelkeznek-e transzponderrel, amennyiben nem, ezt fel kell ajánlania az állat tulajdonosának. Ha ehhez az állat gazdája nem járul hozzá, úgy az állatorvosnak ezt jelentenie kell. A hivatal felszólítja az állattartót, hogy tegyen eleget kötelezettségének, amennyiben ez nem történik meg, úgy felelősségre vonható, és akár 40 ezer forintig terjedő bírsággal sújtható.


Tehát nem rögtön elsején, buli után másnaposan, szerpentinnel a nyakukban fognak csöngetni a hivataltól. Ez egy folyamat lesz."

2012. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, megbüntethetnek ha béna vagy. A zsidók összeírása nem sikerült most jönnek a kutyák. Persze ez is a "mi" érdekünkben, nem azért hogy újabb adót lehessen beszedni.
2013. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!