Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáitoknak mi a kedvenc játéka?

Kutyáitoknak mi a kedvenc játéka?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést és a válaszokat előre is köszönöm, mert "vadászok" valami újdonságra. Nagyon sok játékunk van, de még szeretnék valami újat venni.

Amúgy meg kíváncsi vagyok, hogy a ti kutyátok melyik játékát szereti a legjobban. :)


2013. jan. 2. 17:42
1 2
 11/13 kisssanyi válasza:
Szia! Ha igazi újdonságra vadászol ,akkor szerintem vegyél neki egy IDC neon floureszkáló labdát a Julius K-9 től. A belsejébe jutalom falat helyezhető , szilikon anyagból készült és jól pattog. Az én kutyám oda van érte,imádja és ami nagyon fontos, hogy tartós!!! Sok labdát kipróbáltam már , más termékeket is és sokszor csak pillanatokig tartott és a kutyám kivégezte...
2013. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a kutyám nem pont a lábdákér rajong, hanem a röfögő malacér, bármint gumi rágcsálni valókér,foci labda de persze kicsi labda is azért.meg mi összekötöttünk egy erős zoknit és kis korában nagyon szerette rágcsálni,szoktam húzni neki ő meg a másik felét,de azért gyengén nem olyan erősen ahogy tudnám. de az én kutyám mindent szokott lopni krumpli uborka....stb. szerti a plüss egérét is.az én kutyámnak ami van játéka szinte mindet szerti.

2013. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!
2013. jan. 3. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!