Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák látják a TV-t?

A kutyák látják a TV-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Golden retrieverem van és fekszik az ágyban és nézi a TV-t. Csak arra lennék kíváncsi, hogy látja, hogy mi van a tv-ben vagy csak foltokat vagy hogy látja ő, csak mert úgy nézi mint aki teljesen "képben van" hosszú ideig! Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 2. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem látja :D Nekem is goldim van és szokta nézni, de csak amikor kutya is van a filmben, valahogy csak akkor érdekli. És akkor is nézi, ha leveszem a hangját a TVnek, tahát nem hallja, ahogy a kutya ugat a filmben és továbbra is nézi, szoval szerintem létja.
2013. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Látják csak nem mozgó filmnek látják a rendes 60 hertzes tvt hanem dieavetítésnek :)

Azaz egy 100 hertzeset már rendesen látnak úgy ahogy mi ^^

2013. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, én biztos vagyok benne, hogy látják. Most 3 éves a sztafim, és ő is nézi, de csak ha állat van a TVben. Volt hogy a medve szembe jött a kamerával, és elkezdte ugatni ahogy közeledett. De ahogy reklám van, vagy embereket mutatnak, elfordul. A kengurut is imádta a Nat.geo-n.
2013. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Látják van róla egy cikk is a www.háziállatok.hu-n olvashatsz is róla.
2013. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nanáhogy, egy időben a kutyám szerelmes volt a dobermannokba, amikor az Ebugattában őket mutatták, meg utána látott párat valami akciófilmben, és marhára örült nekik :D
2013. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utána nézek azon az oldalon! Én is mindig odakapcsolok neki az Animal Planetre az megy neki mindig!!:) Én is hallottam ezt, hogy látják csak szaggatva! De teljesen látjk a színeket alakokat, hogy az most elefánt vagy kutya vagy teknős meg minden???
2013. jan. 2. 22:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Akumi, akkor lassan be kéne szerezni egy dobermannt, hagy örüljön az a kutya:))))
2013. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amikor ment a 101 kiskutya, nem hallottam a hangjuktól a tévét, annyira akarták a kiskutyákat:)
2013. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez enyémet nem érdeklik a kutyák, mármint a tv-ben nem :D Ma komoly zene ment az egyik csatornán, na az érdekelte, pedig csak kapcsolgattam,de ott hagytam neki hadd nézze és hallgassa :D
2013. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem látják az alakokat. De a kutyák nem látják a piros szint. A piros helyett zöldet látnak.
2013. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!