Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyesmi lehetséges? Tegnap...

Ilyesmi lehetséges? Tegnap elkezdett fájni a bal karom, mert csúnyan elestem, ma reggel meg azt vettem észre, hogy a kutyám is sántít a bal mellső lábára. Lehetésges, hogy azért mert nekem is fáj a karom?

Figyelt kérdés
Voltunk dokinál, kettőnél is és semmit nem találtak, még RTG is csinált. A kutyámmal nagyon szoros a kapcsolatunk, mióta nálam van, nem voltunk sose külön, szinte ő a családom és sose szereti ha idegennél hagyom, nem is nagyon fogad szót másnak csak nekem. Lehetséges, hogy lelkileg annyira egy hullámhosszon legyen velem, hogy átveszi a fájdalmamat. Embereknél már olvastam ilyenről, pl. akár a terhes kismamám párjai ugyanúgy átélik a terhesség mindegy egyes pillanatát, mint maga a kismama.
2013. jan. 2. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább ezotéria kategória.
2013. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...
2013. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy most sokan kinevettek, de ez nemrég történt velünk.

A kan kutyám leugrott egy magas helyről, és fájlalta a jobb mancsát, annyira, hogy le sem tette a földre.

Doki ajánlotta a fáslit, és kentük neki valami kenőccsel, azóta hál istennek helyrejött.

De nem is ez volt a furcsa.

1 éves kölyke gazdájától kaptam egy képet, miután beszámoltam a balesetről/igen jó kapcsolatot ápolunk kezdetektől fogva.:)/

Az egy éves kölyök jobb mellső mancsát ugyanúgy tartotta, mint az apja, mindenféle előzmény nélkül.

Vígan játszott, futkározott, járáskor sem fájlalta a lábát, doki sem tudott semmit megállapítani/jó hírű belvárosi állatorvos/, a kutya mégis pihenő, sőt alvó helyzetben is felhúzva tartotta a "fájó" mancsát.

Amint a mi kutyánk is jobban lett, a fia is abbahagyta a lábfelhúzogatást.

Mai napig nem tudjuk az okot, de nagyon furcsa volt tényleg.

2013. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Az etológia tanszéken hálásak lennének, ha ezeket a sztorikat elmondanátok, ott nem néznek hülyének.:)

Épp benne vannak egy olyan kutatásban, hogy a kutya hogy utánozza a gazdáját...


[link]

2013. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!