Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fedett pályájú kiállításokon...

Fedett pályájú kiállításokon hova pisilnek a kutyák?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Zágrábban látam olyat, hogy elkerített részen volt forgács leszórva és az volt a kutya WC. Másutt nekem eddig midig sikerült a csarnokon kívül elengednem hogy a füvön elvégezze a dolgát.
2013. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van, ahol csinálnak elkerített részeket. De a legtöbb helyen ki lehet vinni .
2013. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kiviszik az udvarra, utcára, parkolóba, stb.

Bár sok nagy csarnokban csinálnak kutyawc-t: fa szegéllyel körbevett, homokos-almos terület.

Az egyik Hungexpón rendezett kiállítás alkalmával láttam ilyet. Undorító és büdös volt, mert a "Kedves Gazdik" nem szedték fel az ürüléket, a szervezők meg nem tudták elég gyorsan takaríttatni a helyet.


Egyébként rengeteg kiállítónak csak az eredmény a fontos...tisztelet a kivételnek...a Hungexpó belső csarnoka és külső része is tele volt ürülékkel :O egy hatalmas testű kutya bent intézte dolgát, gazdi pedig otthagyta...Tele volt pisivel is a terület...nem értem, miért nem lehet rendesen kivinni sétálni a kutyákat, hogy elintézhessék dolgukat??

Az egyik kiállítás után egy hét múlva ismét visszamentünk bemutatózni. A külső terep TELE VOLT SZARRAL...egy hétig nem értek rá eltakarítani...szánalmas...

2013. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, én is vezettem a Hungexpon már ugy kutyakiállítást, hogy az egyik cípőmmel sz@rba, a másikkal meg hányásba léptem ... az hogy a gazdi hagyta hogy a beagle-je le is pisiljen, már nagyon megse hatott. Pedig voltak bent kutyawc-k ... csakhát kint esett az eső.Elviselhetetlen volt a bűz délutánra.

Igénytelenek az emberek.

2013. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Az kellemes lehetett :O

Nagyon igénytelenek...vajon otthon is hagyják, hogy a kutyuskájuk szarban tapicskoljon?

Az a durva, hogy sok kiállító csak kikapja a kutyát a kertből, be a kocsiba, ki ketrecbe, be a ringbe és kész...hogy szerencsétlennek szükségletei is vannak, azt elfelejtik

2013. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Azért kérdeztem igazából, mert lesznek majd kiállítások ahova megyünk, és pl. Világkiállítás azt hiszem pont a Hungexpóban lesz, és hogy mire számítsunk :)

Mondjuk nem igazán értem az olyan gazdákat, akik otthagyják azt, amit a kutyájuk csinált: nem zavarja őket? Kicsit gusztustalannak tartom, de ez a legtöbb ember agyi szintje, és ahogy egy előttem lévő is mondta, valakinek igen, sajnos csak az eredmény számít.

2013. jan. 3. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb kutya lazán kibír 8-10 órát. Éjszaka, mikor a gazdája alszik, nappal amíg dolgozik... Az én kutyámmal ha megállunk valahol az út szélén még a kiállítás előtt és elvégzi a dolgát, akkor simán kibírja a kiállítás alatt amíg hazafelé ismét megállunk valahol.
2013. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!