Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért az a hepp ebben a...

Miért az a hepp ebben a kategóriában, hogy ha valamilyen gondja van a házikedvencnek akkor nem az állatorvos az első, hanem ide írják ki?

Figyelt kérdés

És mikor ezt szóvá teszik a kérdezőnek, akkor rendre, kivétel nélkül az a válasz hogy nincs pénz az állatorvosra (vagy ami kevésbé hihető hogy annyira a világ végén laknak hogy az állatorvos még mint fogalom sem ismerős)

Az ilyen emberek miért tartanak kutyát, cicát, hobbiállatot? Miért okoznak nekik szenvedést azzal hogy nem viszik őket dokihoz ha betegek?


2013. jan. 3. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudatlanok, felelőtlenek, lusták és nemtörődömök. Más oka nem lehet ennek.
2013. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
na ez engem is érdekelne. érdekes ha én szóvá teszem akkor le is pontoznak előszeretettel.
2013. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor én felpontozlak. Az embernek összeszorul a szíve mikor olyanokat olvas hogy elütötték a kutyáját, meg folyik a macskából a vér, és nem viszik el a dokihoz mert nincs pénz. A legrosszabb amit olvastam itt, az egy kiugrott szemű hörcsög volt. Szerintem az már nem is él :(
2013. jan. 3. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
a kérdésre válaszolva pedig, mert biztosan az a megfelelő eljárás hogy házilag kezeljük a kedvencet ahelyett hogy egy orvos látná. ha ne adj isten az én kutyámmal lenne valami az tuti hogy bevágnánk magunkat a kocsiba és meg sem állnánk az orvosig, ezt bizton állíthatom. nem tudom ezek az emberek vajon a gyermekükkel is így csinálnának e, ha pl véres hasmenése lenne, vagy megállás nélül hányna, vagy súlyosan megvágná magát bármi, a neten keresnék e a receptet vagy gyógymódot rá. valószínűleg nem. mert a gyerek hülyére bőgné magát hogy a halálán van, a kutya viszont tűr és szenved csendben és akkor biztos nem is akkora a baj.
2013. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak itt is létezne állatrendőrség... az az igazán komoly szó szerinti mint pl. miami-ban. jó pár embertől elvennék az állatát illetve a körmére néznének alaposan.
2013. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbbször orvost javaslok én is. De viszont például ha tegyük fel a kutyám mancsába egy tüske ment, vagy a macskám nem eszik két napja, akkor még azonnal nem megyek dokihoz, hanem megpróbálok valami okosat, hátha segít.De az olyan dolgoknál már én is viszem az orvoshoz.
2013. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!