Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted melyik kutya a...

Szerinted melyik kutya a legszebb?

Figyelt kérdés

[link]


Csak egyet lehet választani január 10-ig. A legtöbb szavazatot kapó 3 kutya bejut a döntőbe. Az én kutyám is közte van és nincs sok Facebook ismerősöm, úgyhogy esélye nem nagyon van. Azért kíváncsi lennék, itt valaki szavaz-e rá?



2013. jan. 3. 21:38
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Szemfüles kispalikee a neve alapján kiszúrta a kutyámat a nevezők közül és mivel ide írtam már róla név szerint, kitalálta, hogy Róla szól a kérdés:) Ügyes, privátban megírta és eltalálta:)


Amúgy Bojtos a kutyusom, egyvalakinek köztetek Ő tetszett a legjobban. Nagyon örültem, bár először elcsodálkoztam, hogy nem 25 Bojtos választ kapok, na mindegy. Jobb is így, az a jó, ha mindenkinek más tetszik. Így mindenféle kutyusnak van esélye egy-egy ilyen versenyen vagy ami még fontosabb: a menhelyeken.


Aki Bojtocskára szavazott, kap majd tőlem meglepit:))) Már amennyiben sikerül feltölteni youtube-ra.

2013. jan. 10. 17:56
 42/47 anonim ***** válasza:
Ha a táncos videó, arra azért én is kíváncsi lennék. Még ha nem is rá szavaztam, de legalább kitaláltam, hogy melyik a kutyusod:)
2013. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincs egy normális felvételem se a táncáról, mert amint előveszem a gépet, abbahagyja. Kizökken, mert ezerrel rám figyel közben is és ha elindulok a gépért, már az érdekli, hogy miért mentem el. Van 1-2, de a legtöbbön hatalmas kupi van, vagy én vagyok marha idegesítő rajtuk, de muszáj vagyok rajta énekelni neki, mert akkor táncol igazán.


Egy felvétel van, amin nem nyávogok, mert még aludtam és Bojtika a páromnak kezdett el táncolni, na ott legalább csönd van. Azt szeretném elküldeni, de azon meg nem ropja ezerrel, csak olyan reggeli álmosan.


Szóval azt az arcát nem tudom elküldeni, amit csak akkor mutat meg, ha nincs a kezemben a fényképező, de azért valami olyasmit mégiscsak küldök:)


Majd...ha megtalálom és ha rájövök, hogy kell feltölteni.

2013. jan. 10. 20:04
 44/47 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki ő is :)

Egyébként milyen fajta ? :)

2013. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Egyébként ő nekem az 5. legszebb :)
2013. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Spánielkeverék. Én csak drótszőrű spánielnek hívom:)
2013. jan. 11. 22:08
 47/47 anonim ***** válasza:
:D
2013. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!