Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kedvenc kutyafajtád? Miért?

Mi a kedvenc kutyafajtád? Miért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Rottweiler.

Először csak szimpatikus volt a fajta, aztán lett egy rotim. Kezesbárány volt, imádtam őt. Tudtam, hogy kellemesen fogok csalódni a fajtában, mert ők nem olyan emberevő gyilkosok, mint mondják, sőt. Nagyon szerettem őt. :(

16/L

2013. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Angol bulldog - mert olyan,mint én :D (a röfögést és fingást leszámítva) jobban szeretünk kocsival mászkálni, mint gyalog, nincs nagy mozgás igénye, nyugodt,jó idegrendszerű kutya, néha kicsit hülye és vannak logikátlan megmozdulásai, de amúgy meg elég nagy koponya, nem agresszív, minden állattal és emberrel jól kijön, sosem csámborog el és egy igazi kis szerethetni való gyűrt arcú dög :) Számomra ideális kutya.
2013. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bernáthegyi. Jelenleg egy Westienk van meg egy Labrador keverék. De ezeket is imádom :)
2013. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ratata ***** válasza:
a kedvenc fajtám nincs kedvenc kutyám van z én teljesen egyedi labi keverékem de amúgy nagyon tetszik a labrador és a magyar vizsla is
2013. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem a Husky a kedvencem, és van is egy husky-m.

a sok tévhittel ellentétben, hogy szinte kezelhetetlenek, meg taníthatatlanok, az enyém egy tündér, imád apportozni, imád trükközni, és nem rosszalkodik.

El lehet veszni a felemás szemeiben, és jellemileg is elbüvölő:)

2013. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mudi. Okos, vicces, kicsit őrült, igazi egyéniség.
2013. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tacskó. Nagyon karakán terepen, de a gazdájához rettentően ragaszkodik és nagyon lelkis is.Otthon olyan, mint egy kiscica: folyton bújik meg puncsol.
2013. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 AnnaPetro ***** válasza:

Talán az és kedvenc kutyáim a Husky és a Border Collie

A Husky azért mert gyönyörűek és intelligens kutyák, a Border Collie meg azért mert nekem is Border Colliem van és nagyon okos értelmes kutya,imádja a gyerekeket és az embereket :)

2013. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Jó kérdés!


Talán a Berni pásztor. Nagyon nyugodt, családcentrikus, gyönyörű, és lusta. :) Nomeg olyan nagy "macis".


De írhatnám a Husky-t is, csak nem tudnék jó gazdája lenni, mivel az egy energia bomba. Így a realitások talaján maradva a Berni.

2013. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Elnézést, de van "kontra" is, sajnos nagyon beteges jószágok, és általában 9-10 évig élnek. :(
2013. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!