Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kedvenc kutyafajtád? Miért?

Mi a kedvenc kutyafajtád? Miért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Beagle. Mert nagyon inteligensek, de rafkósak. Családcentrikusak. 15 éve tartok beagleket. Nem tudnék már nélkülük élni.
2013. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Roti. Okos, ügyes, barátságos, egy óriásira nőtt mackó. Csak ma már olyanokat "gyártanak" hogy falnak mennék legszívesebben. Olyan ritka már az a masszív, nagy fejű, erős testű, izmos roti...
2013. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szálkásszőrű tacsi:Aranyos,jó természetű,"kedves"...Nagyon szeretem őket...

Németjuhász:Szép,okos...

2013. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Beagle(kedves,barátságos,okos,hűséges),francia vizsla(ilyen kutyám még nem volt,de elbűvöl a kinézete),Bolognai pincs(ilyen kutyám van most és nagyon aranyos,picike,hűséges,ragaszkodó,figyelmes és jó házörző)
2013. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
pitbull (amerikai pit bullterrier) félreismert fajta. Egyáltalán nem agresszív, rendkívül vicces és aranyos természetű, megjelenése fantasztikus, a szépség, az erő és a keménység egyesül a külsejében. Van egy tigriscsíkos pitbullom, már szinte mióta kutyát szerettem volna ezt a fajtát néztem ki magamnak.
2013. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

A német vizsla. Nem tudom az okát, de szimpatikus jószág. : ) A szomszédban is van egy, állandóan simizném.

A puli. Volt pulink, tudom, hogy rendkívüli állat. Hűséges - mint a kutyák általában :)-, erős, kitartó és ő aztán vérbeli eb.

A legtöbb magyar kutya... kuvasz, komondor.

2013. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!