Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet egy kutyát a...

Hogyan lehet egy kutyát a pórázhoz szoktatni?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves Fox terrier fiú kutyám. A nyakörvet eltűri de ha már a póráz is rajta van akkor megmakacsolja magát mint a szamár. Szóval ő nem mozdul hanem ül vagy fekszik. Húzom és mondom, hogy gyere de nem
2009. aug. 26. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

két személyel próbáljatátok h az egyik fogja a pórázt a másik meg csalja. (kajával vagy olyasmivel amire minidg kap). vagy

tudom h szarul néz ki (ha fájna neki nyígna)de húzd a póráznál fogva a füvön egy idő múlva jönni fog. ha nem akkor húzd a betonon.

vagy esetleg tedd rá a pórázt és engedd el. haggyad had húzza a földön szokja egy kicsit.

2009. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jha. nekem is foxim van :D szóval tudom miről beszélek. nagyon makacs tud lenni.
2009. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a német juhásszal vagyok így.Póráz nélkül ki megy az utcára is de pórázzal nem.Egyszerűen húzza magát visszafelé.Mondjuk mi ott rontottuk el,hogy mikor pórázt tettünk rá vittük az állatorvoshoz oltásra.De akkor még kicsi volt és nem vihettük sétálni.Kocsiba tettük be a póráz az orvosnál kellett,hogy ne szaladjon el.És ezt annyira megjegyezte,hogy fél megint oda megyünk.:P Talán juti falattal sikerül.(nálunk az sem vált be:( )
2009. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ráteszed a póráz az udvaron vagy a lakásban(ahol tartod), had mászkáljon vele. meg fogja szokni. amikor meg nyugodtan elindul vele, jutifali és dícséret. amikor meg leviszed ugyanezt, csak fogod a végét és hagyod had menjen ahova akar. NE RÁNCIGÁLD, mert felesleges. lassan hozzá fog szokni. de ha még így sem megy, vidd el kutyasuliba vagy kérd ki kiképző tanácsát, véleményét!
2009. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem, kössz
2009. aug. 27. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
én nekem meg egy 5 hónapos amerikai bulldogom van, ugyanígy, a nyakörvet eltűri de ha hozzákapcsolom a pórázt akkor elkezdi rágni a pórázt vagy le is fekszik
2009. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és a bulldogomat azt most kéne pórázra szoktatni és megtanítani hogy ne ráncigálja mert ha nagy lesz akkor meg már túl erős lessz
2009. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!