Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Budapesten boltban...

Hol lehet Budapesten boltban kapni Taste of Wild vagy Brit Care kutyatápot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy neten olcsóbb, és sok helyről meg lehet rendelni, de nekünk sürgősen kéne, és kis adag, hogy kipróbáljuk, ezt bírja-e a gyomra. Fressnapf honlapján nem szerepel, google keresésre pedig csak webáruházat ad ki.

Nem szeretném az összes állatkereskedést végigjárni.



2013. jan. 4. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem van Brit Care junior large breed lamb and rice ha az megfelel adok belőle egy kilót :D Mi is most vettük kipróbálásra :) Az a baj hogy ezeket a tápokat nem igazán tartják a boltok mert kicsi a kereslet rájuk. Alphazooba voltam ők is rendelték volna nekem.
2013. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát... ha ez nem vicc volt, akkor azt nagyon megköszönném! Igazából vállalhatsz is egy kis felelősséget, mert többek közt a te kommentjeid/tanácsaid miatt kezdtem ezeket keresni a kutyusnak :D Az illatos úti, Chappi-s, problémás székletes kutyusról van szó. :)


A mai munkaidőm első 2 órája ennek a keresésére ment el, de sehol nem találtam. Tegnap megnéztem a Chappi összetevőjét. Most, hogy tudom, mit kell rajta nézni, nem szívesen adom neki.

2013. jan. 4. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy egy gyors tápváltás csak még jobban megterhelné a gyomrát. És neki nem az én tápom kell hanem felnőtt változat. A többit írom privátba.
2013. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na ha kapsz tapot dieseltol akkor a problemad megoldodott, viszont ha meg erdekel, budaorson a szabadsag uton van egy allatpatika, naluk lehet brit care tapot kapni.
2013. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

No, ismét én is rátok bukkantam :D


Szerintem a Chappit ne add már neki egyáltalán, amíg nincs másik táp, főzz neki rizst husival, répával stb-vel.


[link]

Ahogy látom itt van személyes átvétel is, csak előtte rájuk kell csörögnöd :)


Ill. Brit Care-ből és TOTW-ból is van tápuk. BC-t megnéztem, 1 ill. 12kg-os kiszerelésben van.

[link]

2013. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adtam neki egy BC beszálító telefonszámát. Ő lehet hogy már ma tud neki szerezni, mert nekem Junior tápom van és az ő amúgy is jelenleg beteges kutyáját nem kéne még egy újabb tápváltással szenvedtetni.
2013. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Úúúúú Kedves Alexandra!


Százezer hála és köszönet! Ők közel vannak hozzánk, 5ig odaérünk, és van még nekik 1 db 3kg-os (Brit Care Hypo-Allergenic Adult Medium Breed Lamb & Rice), úgyhogy félreteszik.


Jajj de jó, úgy örülök!

Na, most már nekiláthatok a munkának :D

2013. jan. 4. 11:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

:D


Szuper, örülök :)

És ha ajánlatok még valamit (én BARF étrend szerintet etetek - ez nyers étrend), ha valami újdonságot vezetek be neki, akkor mindig adom 1-2 napig ezt a probiotikumos lötyit, nagyon-nagyon szuper, el se tudom mondani, hogy tényleg milyen jó. Ami rá van írva, azt tényleg mindent "tud" :)


[link]

2013. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szuper volt a kérdés is és a válaszok is. Én is ezt a tápot néztem ki, igazból itt ajánlotta is valaki és rendelni akartam de én is elmegyek inkább érte.
2013. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na, örülök, hogy segíthettünk :)

Azért hívd fel előtte őket, hogy van-e abból, amit szeretnél. Én 3 kg-osat kértem, abból ez volt az utolsó.

2013. jan. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!