Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket éri meg egy 40 kilós...

Melyiket éri meg egy 40 kilós egészséges kutyának megvenni?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kutyusunk most kezdtünk el vele egy hónapja húzatni hobbi szinten és azért az ízületeit is óvni akarjuk. Meg szerintem amúgy sem ártana neki tekintettel a termete miatt. Ár/érték arányban melyik lenne a legjobb?


Luposan

Vetri-Care GF 600

Happy Dog Arthro-Fit

Lavet Algás multivitamin tabletta


Esetleg ha van valakinek más termék ajánlata azt is szívesen fogadom. Köszönöm.


2013. jan. 4. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Gf-600nak van azt hiszem a legmagasabb zöldkagyló tartalma. És webkutya.hu-n a 300db-os nem is olyan drága mint máshol. Multivitamint meg ilyeneket nem igazán kell adni neki ha jóféle tápot kap. Amúgy ha a hobbi szinten túl léptek akkor majd lehet nem árt átlépni egy sport tápra hogy tudjon miből izmot építeni ^^ Ha Barf-osok vagytok akkor meg értelemszerűen a megterheléssel arányosan kell többet adni neki mint eddig.
2013. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az első kettő közül választanék.


Luposan adagolását nem ismerem, én GF600-at adok a kutyámnak, nektek napi 2 db kéne belőle (az első 5 hétben talán 3, ha jól emlékszem)...

2013. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt néztem, hogy a GF 600-nál be tudom lőni, hogy meddig elég neki. De a Luposan-nál nem. Ezért is várom a tapasztalatokat. :)
2013. jan. 4. 10:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja meg ezeknek az adagolása kúra szerűen működik? vagy folyamatosan kell adni?
2013. jan. 4. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pl. BARF-étrend szerint etetek, én adom neki folyamatosan.
2013. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!