Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom leszoktatni a...

Hogyan tudom leszoktatni a macskák utálásáról a kiskutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy németjuhász-labrador keverékem, 11 hetes. A vérében van, a fácánt megugatja uj madárhangokat megugatja. Az a baj hogy a macskáimnak 7 kiscicájuk van nagyon picik. Érzi a szagukat és állandóan ugat. Ráadásul a nagy macskákat ha meglátja utánuk fut ugaja. Az egyik macskám megbarátkozott volna vele nagyon szelid még ha ugatott is rá meg közeledett, de egyszerűen nem barátkozott meg a kutyám vele. Mit tudnék csinálni vigyem el állatkiképzőhöz?
2008. máj. 30. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Kutyája, illetve macskája válogatja... A mi kutyánk egészen pici korában került hozzánk, szintén kb. 10-11 hetesen, és úgy bondolta, "megkóstolja" a macskát. Amire nem számított, hogy a macska úgy lepofozta, hogy a kutya azóta is tudja a helyét a portán. Megjegyzés: a kutya most kb. 1 méter magas és 80 kiló, a macska meg ugye... Hát, no. Nem tudom, kutyakiképzőben mennyi eredményt érnének el vele, szerintem még most kellene tudatosítani a kutyában, hogy a macska nem kaja.
2008. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!