Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi Juhásznak játék a...

Kaukázusi Juhásznak játék a kenelbe?

Figyelt kérdés
Milyen játékot tudnék neki betenni ami továbbtart 2 napnál? én mindennel próbálkoztam gumicsont meg amiket ajánlottak h azzal sokáig ellessz hát max 2 nap és darabokra volt szedve valami kellene h ne a pajta meg más egyéb rongálása legyen az ami lefoglalja! A válaszokat előre is köszönöm!
2013. jan. 5. 10:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Most 10 és fél hónapos és kevés kivétellel mindig erdőre meg mezőre viszem és hagyom h jól fussa ki magát na meg ott tud kerdetni más kissebb állatokat is pl madarka nyulak! De van amikor sajnos csak este tudom kivinni de ez ritkán van de olyankr az utcán szoktam sétáltatni!Amúgymeg nem az az agressziv szerencsémre nem támad senkit csak kapun belülde akkorsem agresszívan hanem csak futkorászik körbe meg ugat
2013. jan. 7. 08:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kell neki kennelben játék, nekem dobim van kettő is, mindig is azt hallottam, hogy nem kell előttük játéknak lenni, csak ha játszom velük . Az ok, hogy viszed futtatni, sétálni, de agyilag is le kell fárasztani, bőben tudod már tanítani az ülés, fekvés, helyben maradás parancsokra stb.
2013. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!