Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog dancing versenyeken...

Dog dancing versenyeken hivatalos kategóriába mindig van a kűrnek témája?

Figyelt kérdés
Vagy van aki csak visz egy számot beöltözik valaminek és táncol az ebel? Sajnos nem vagyok túl kreatív és nincsenek ötleteim témákhoz esetleg ha tudtok segíteni megköszönné.

2013. jan. 5. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindig van, átlagban aki első pár alkalommal megy rögvest hivatalosban nem is szokott lenni. De én úgy gondolom és tapasztalom érdemes kitalálni egy témát, és akár jelmezbe bújni a gazdinak. Én pl. mindig zenehallgatás közben kapok ihletet különféle számoktól. Bár eddig versenyen csak egyszer voltam és ott is hobbiban, túlságosan lámpalázas vagyok :).
2013. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viszont túltervezni sem érdekemes, mert egyesek hajlamosak bohócot csinálni magukból. Nekem ezek személy szerint nem tetszenek, de mondjuk sokszor nyernek...
2013. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!