Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen furcsa szokásai vannak...

Milyen furcsa szokásai vannak a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mielött megeszi a jutalomfalatot(ami a földön van elötte és nincs elásva)kapar néhányt és utána eszi meg.
2013. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
kergeti a saját farkát :D
2013. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az enyém úgy fut, hogy hol egyik hátsó lábat emeli fel, hol a másikat, mintha sántítana. Aki látja, mindig kérdi, hogy mi baja a kutyának. Ha szőlőt eszünk, az utolsó 2-3 szemet meghagyjuk neki, de csak úgy eszi meg, ha tartjuk neki közben a fürtöt.
2013. jan. 5. 22:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én westim felugrik az ágyra elkezd"ásni",össze vissza rakosgatja a takarókat,majd lefekszik keresztbe az ágyon, aztán mi is lefekszünk,lámpaoltás után addig túrja magát,míg félig rám nem fekszik.
2013. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Off lesz:


A szőlő méreg a kutyára.

Enyémek is ettek már, néhány szemet és nem volt bajuk, de állítólag amelyik érzékeny rá, néhány gramm elég neki. Olvastam itt már olyan kutyáról, akinek fél zacskó mazsolától leállt a veséje. A szőlő is veszélyes és a mazsola még veszélyesebb. A kistermetű kutyák még nagyobb veszélyben vannak, nekik pici mennyiség is elég:(



Az én kutyusaimnak mindenféle szokásuk van. Az egyik vakargatja a tollpárnákat. Van egy kispárna, azt szoktam engedni neki vakargatni. Mondom neki, Móka, viszket a párnám és örömmel elvigyorodik, majd nekiáll bolházni a párnát:)


A másik kutyám táncol. Ha jó kedve van, hasra vetődik, ritmusra topog a mellső lábaival, vigyorog, és jobbra-balra lóbálja a nagy szőke fejét. Nem betanított tánc, kicsi korában kezdte, én meg elkezdtem hozzá énekelni (Te nem igazi vagy, Te játékkutya vagy!), és most már ha éneklek, azzal is kiváltom ezt a táncikálást, de csakis ha jó kedve van, akkor táncol. Néha megfigyeltem, amikor nem tudta hogy figyelem, az idős kutyusomnak is táncolt már. Sőt, múltkor séta közben is elszórakoztatta magát táncolással, amíg egy bolt előtt rám várt a kísérőmmel. Meg is álltak az emberek az utcán és úgy nézték. Annyira belemelegedett a táncba, hogy elkezdett bohóckodni és fetrengeni. Saras idő volt, úgyhogy úgy nézett ki utána, mint a csokiba mártott kutya:) Azt is láttam már, szintén amikor nem tudta hogy figyelem, hogy saját magának is táncolt. De többnyire nekem szól a tánc:)))

2013. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ja és imád őrizni valamit a táncoló kutyám. Leginkább a papucsomat, de van egy elemes plüsskutyája, azt is állandóan őrzi, most meg karácsonyra kaptak egy plüssoroszlánt, ő azonnal kisajátította és mostanában azt őrzi nagyon. Vele alszik, hurcibálja a szájában és rettenetesen aggódik érte. A papucsomért szokott a legjobban aggódni: hatalmas aggodalmas nyögések jönnek ki ilyenkor a szájából és nagy sóhajok.
2013. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt egy kutyusom, egy kis pumikeverék...Ha megszidtam, és épp előtte guggoltam, ráállt a térdemre, onnan a vállamra, majd szelíden ráhajtotta a fejét a fejemre.


2 évet kapott az élettől, mert megmérgezték, de éljek bármeddig, emlékezni fogok az érzésre, amikor a szőrös fejecske félrebillent és ráhajlott az enyémre. És most már emlékezni fogtok ti is:)

2013. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mind a két kutyám rájött, hogy tudja kinyitni az ajtókat (befelé nyílót is), illetve a szukám most január elsejétől már a hűtőt is kinyitja, mire rájöttem, hogy nem mi hagyjuk a hűtőt már második alkalommal nyitva, már ki is szolgálta magát egy pár friss kolbásszal :o). A szukám nagyon sok gödröt ásott a kertbe, és mindegyikbe tett valamit. Ha játszani szeretne csak odaszalad az egyikhez és kiveszi amit elrejtett benne...egyszer szegény cicánkat vonszolta végig az udvaron játék gyanánt, aztán mikor rászóltam, hogy ezt még sem kéne csinálnia egy határozott mozdulattal bedobta a cicát az egyik ilyen gödrébe. A kanom nem megy ki az esőbe, még a kis- nagy dolgát is addig tartogatja ilyenkor ameddig csak tudja...bár nem tudom, hogy a fentiek mennyire esnek a "furcsa szokások" közé.
2013. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok...a fentebb író igazat írt a szőlővel kapcsolatosan! Én is nem rég olvastam róla az egyik állatklinika honlapján...kár hogy nem hamarabb, mert a szukám egész nyáron ette a szőlőt...szerencsére nem lett baja!
2013. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tetszik ez a hűtőnyitogatás:)))Jófej kutyáid lehetnek.


Nem kutyáról, macskáról hallottam, hogy lehallgatta az üzenetrögzítőt notóriusan a vonalas telefonon. Rájött melyik gomb játssza le az üzenetet, amit aztán a gazdák többé már nem tudtak meghallgatni, mert egy lejátszás után törlődött. És mivel a cica általában akkor csinálta ezt, amikor senki sem volt otthon, beletelt egy időbe, mire rájöttek, hogy jó sok üzenetről lemaradtak, plusz hogy ki is a telefonbetyár:)))

2013. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!