Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a tacskómnak?...

Mi lehet a baja a tacskómnak? Sokszor rászokott jönni egy furcsa légzészavar vagy nem is tudom. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor az ember (bocsánat a gusztustalanságért) felszívja a váladékot a torkáról. Tacskó gazdik? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel, a kölcsönkutyám szokott így "befulladni", mint mikor túl gyorsan eszik, csak néha az éjszaka közepén is elkezdi minden ok nélkül...
2012. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokott! A tiétek mennyi ideig?
2012. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém is szokta ezt csinálni meg a páromék kutyája is. Nekem azt mondta a doki, hogy hirtelen izgalom hatására csinálja. És igaz is bár volt olyan hogy nyugodt volt és akkor is előjött. De én már barátaim kutyájánál is láttam ilyet és mind egészségesek. Úgyhogy szerintem nem kell aggódni emiatt.
2012. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet szinte minden kutya produkál időnként. Vagy félrenyel, vagy belemegy valami a légcsövébe, vagy izgalom, és még jó pár oka lehet.
2012. nov. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is csak az éjszaka közepén produkált harákolást nem értem, mert hogy habzsolás közben fullad, az érthető, na de amikor alszik... Persze gondolom, álmában is félrenyelheti a rettenet mennyiségű nyálát, de azért ijesztő erre riadni hajnali kettőkor :D
2012. nov. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém olyat szokott, h áll mellettem és minden ok nélkül nekiáll. Volt már olyan, h emiatt egy szem rizs kirepült az orrából - holott előtte 3 órával volt a vacsora (természetesen rizzsel). Bele se akartam gondolni, h az hol lehetett az elmúlt órákban :D
2012. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha ezt csak most csinálja és nem köthető semmilyen konkrét tevékenységhez akkor a kutyád nagy valószínűséggel kennelköhögéses.
2012. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kennelköhögésnél pont nem ilyen "takonyfelszívós" hangot ad, hanem krákogót, mintha megakadt volna valami a torkán.
2012. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az elején. A végén már ott is felszaporodik a váladék.
2012. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na jó, megmutatom a dokinak, az a tuti :D Főleg, hogy hetekig csak kajánál produkálta, de az utóbbi időben egyre gyakrabban csinálja. Bár a másik kettőnek meg semmi baja, de jobb az óvatosság.
2012. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!