Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam lenyalta az orrarol...

A kutyam lenyalta az orrarol a betadint, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igy,hogy miutan letoroltem az orrat betadinos vattaval rogtom lenyalta, fertotlenitett egyaltalan valamit? A lenyalt betadintol ugye nem lesz baja?
2013. jan. 6. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
miért kented be betadinnal? amúgy szerintem kend be és tegyél rá szájkosarat. Bár nem tudom h beválik-e mert még nem volt ilyen problémám. Egy misét megér!
2013. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert a macsekunk megkarmolta az orrat es szerettem volna fertotleniteni.
2013. jan. 6. 15:05
 3/7 anonim válasza:
Nem valószínű, hogy baja lesz, az én kutyám egyszer egy egész gombolyag madzagot megevett, de csak az után derült ki, hogy kipakolta. Kibírnak ezek mindent. :D
2013. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cspapa ***** válasza:
Kend be még egyszer!
2013. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a betadintól, jód van benne.

Szájkosár vagy sebtapasz vagy körbe kötözöd a száját :)

2013. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a betadintól. Nekem is mindig lenyalják, ha van valami sebük, én úgy szoktam, hogy pár percig elérem, hogy ne arra figyeljen, utána hagyom, s időnként ismét teszek rá betadint. Ha nem komoly a sérülés, akkor ennyi bőven elég.
2013. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Szerinted soha egyetlen kutya se találkozott még egyetlen olyan lénnyel sem, amelyik képes karmolni, egészen addig, míg fel nem találták a betadint?

Bekenheted újra, de hidd el, ha nem kened be, akkor sem lesz semmi baja a kutyádnak.

2013. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!