Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF-osok! Nyuszit adtam...

BARF-osok! Nyuszit adtam nyersen a kutyámnak, előtte egy hétig fagyasztóba volt. Lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Még csak most ismerkedem a BARF etetéssel, de rendesen parázok. Nem fog elvadulni tőle a kutyám? Nem lesz baja tőle?

#BARF-étrend #nyers nyúl
2013. jan. 6. 16:14
 1/8 Jázi&Csenge ***** válasza:
Egy hét az már elég :) Nem lesz baja, csak megnyalja az összes mancsát a kaja után :D Ne aggódj ;)
2013. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig él ez a tévhit, hogy a nyers hústól megvadul a kutya???????
2013. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle baja. S nem fog elvadulni, ha a szép, csillogó szőrzetet, az egészséges fogazatot és a feszes izomzatot nem lehet így is értelmezni. :D
2013. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Little Red! Nem él, de nem hagyhattam ki, mert annyira parázok, hogy már szinte reszketek. :)) Ilyenkor az ember kérdez mindenféle baromságokat. Ha élne ez a tévhit, akkor nem adtam volna oda a kutyunak. :)

Még csak most ismerkedem a B.A.R.F-al és szétaggódom a fejem. :)

2013. jan. 6. 16:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Interneten már sok cikket elolvastam a B.A.R.F-ról, de nem tudtok ajánlani könyvet vagy olyan oldalt, ahol BARF menü van össze állítva nagytestűnek? Vagy melyik húst kell forrázni, fagyasztani azaz hőkezelni. Ezekkel nem vagyok tisztában.
2013. jan. 6. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog elvadulni :)

Egy kis segítség a továbbiakra:

MINIMUM fagyasztási időtartamok:

baromfi-3-4 nap,

vadhús-1 hét,

marha-5-6 nap

mindenféle belsőség-1 hét

hal-1 hét

2013. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha csak BARF-oznék, mennyibe jönne ki havonta egy 50 kg.os kutyánál. Most kb. 20.000 Ft.-ot költök. Ennyiből kijönne?
2013. jan. 6. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ honnan veszed a husit, az én kutyám 48-kg-os, bőven 10eFt alatt van :)
2013. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!