Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyes keverék kutya,...

Menhelyes keverék kutya, milyen fajta bujkálhat benne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég fogadtunk örökbe egy kutyust.A menhelyen közepes talán egy picit nagyobb testűnek mondták felnőtt korára.Viszont így a tápválasztással bajban vagyok.Eddig (a menhelyen is) Happy Dog Baby Mediummal etettünk,viszont elértük már a 6 hónapos kort is és nem tudom,hogy váltsunk-e Large méretre,vagy maradjon a Medium....?

Jelenleg 6 hónapos és 8 kiló.Szerintem schnauzer keverék,de ebben is örülnék egy kis segítségnek.


[link]


[link]


[link]


[link]


Köszönöm szépen!


2013. jan. 7. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is schnauzer keverék.

A táp kérdésre nem tudok hitelesen válaszolni, de szerintem 8 kg-san még jó a medium.

2013. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 compactegon ***** válasza:

maradj a tápnál, úgyis kölök még.

nekem egyébként erősen jagd terrierre hajaz :)

2013. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ó de örülök nektek,látszik jó sorsa lett :)

Szerintem is schnazi keverék,talán még a 3. kép alapján labradort látnék benne,de ez kétséges.

Baby táp az nem 3 hónapos korig kell? Utána van a junior? Ha igen,akkor én maradnék a mediumnál még,de juniorba.

2013. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat:)

Hát ahogy olvasgattam 5 hónapos korig írta a Baby-t,és most már 6 körül vagyunk inkább,úgyhogy egyre sürgetőbb a dolog.De akkor maradunk a Mediumnál csak megpályázzuk a Juniort :)

2013. jan. 7. 11:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Jagd terriert,valóban nagyon hasonlít! Köszönöm azt a tippet is :)
2013. jan. 7. 11:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez biztos nem lesz nagytestű a mancsai alapján, max közép.
2013. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Menhelyes keverék kutya, milyen fajta bujkálhat benne?"


Nagyon hálás fajta :)

2013. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez természetesen egyértelmű.De amint látod,engem a táplálkozás miatt érdekel,amúgy meg nagy ívben teszek rá,hogy milyen keverék :)


Mondjuk mellékesen megjegyzem,hogy a másik kutyám fajtatiszta és (eddig) különbséget nem vettem észre.

2013. jan. 7. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Közepes testű lesz szerintem. Amúgy milyen schnauzerre gondolsz? Ő közép schnauzer méretre hajaz. Vagyis egy óriás snaci kifejlett kori testsúlya 35-40 kg, tehát 6 hónaposan már olyan 20-nak kéne lennie ha az lenne.
2013. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is középre gondoltam.Olyan 20kg körülire gondolok,de lehet tévedek.Mármint felnőtt súlyban.
2013. jan. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!